Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le magam féltékenységről?

Figyelt kérdés
Utálom az érzést mert dühöt vált ki belőlem és elveszi a kedvem. Tudom, hogy jó vagyok a páromnál, nem önbizalomhiány az ok. Ha egy sráccal beszélget és esetleg nevetnek is már be is kattantam....pedig tudom, hogy nem érdekli mert ezt meg is osztja velem. Van valakinek ezzel tapasztalata, hogy hogyan sikerült legalább ezt enyhíteni? Életem első igazi szerelme. Mindent meg tudunk beszélni, van intimitás is bőven, bizalom is van csak ilyen vagyok, és fejlődni szeretnék. 28F

2021. febr. 25. 21:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy ''a'' betű kimaradt a kérdésből. Észrevettem igen, és elnézést érte.
2021. febr. 25. 21:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet shit. De facén van egy csoport: úgy csinálunk mintha betegesen féltékenyek lennénk.

Én is ilyen peoblémával küzdök/küzdöttem. De mióta benne vagyok a csoportban kicsit jobban átlátom hogy ez nevetseges, fölösleges. Meg hátha ki tudod ott magadból írni ezt az egészet. Próbát megér

2021. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 nem találom... :(
2021. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as: írok neked

#1-es voltam

2021. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan írtatok rám h nem találjátok a csoportot. Ne haragudjatok! Elrontottam a nevét. Pontosan úgy van h : csináljunk úgy mintha betegesen féltékenyek lennénk. Sry
2021. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!