Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátommal azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal azért, mert az apja iszákos?

Figyelt kérdés
A barátom nem szokott inni, csak ritkán, de akkor sem részeg.
2021. febr. 25. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen!


A barátod okosabb lányt érdemel.

2021. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Az én volt barátom sose ivott. Már azon is megbotránkozott, ha rumaromát tettem a sütibe. Pont azért, mert annyira sérült volt gyerekkora óta a szülei iszákosságától. Sajnos hiába harcolt ellene, az alkoholista lelkialkatot örökölte, a gyerekkori sérülésekből eredően rossz idegzetű, agresszív volt, alkohol nélkül is fizikai bántalmazással akarta megoldani a konfliktusokat, állandó balhékba keveredett a munkahelyen, mert üldözési mániája volt, engem is megrángatott, leverte a visszapillantót vezetés közben és rángatta a kormányt és sorolhatnám...Mint mondtam, egy korty alkohol nem ment le a torkán.

De nem mindenki sérül ennyire, nem mindegy, mikor kezdődött az apa iszákossága, hogy a gyerekkora rettegésben telt vagy az apja csak vén fejjel kapott rá az italra...

2021. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert az apja iszik? Nem is vele jársz. Ha nem akarsz vele találkozni, akkor nem fogsz. Ilyen (a kapcsolatotok szempontjából nézve) apróságért szakítani hülyeség
2021. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komolyan megfordul a fejedben, akkor igen. Szerencsétlen pasi, nem elég hogy az apja iszákos, de a nője is hülye.
2021. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező! Ugye ez most nem komoly? Mert ha igen, van egy elég rossz hírem a számodra... Ha több érdekel, olvasd el a 4-es válaszoló válaszát... 😆😆😆
2021. febr. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de az apjával jársz?Nem,akkor miért húzol rá olyat,amit nem is csinál.

Nekem is volt egy ilyen barátom,az én szüleim se voltak gazdagok,sőt még mellé apám ivott.A kis drága elmondta a szüleinek,aztán szakított velem mert hát neki nem olyanok a szülei.

Nagyon fájt,de elfogadtam és tanultam,dolgoztam építettem magam mire jött az igazi akivel együtt csináljuk és folyamatosan fejlődünk mind a ketten.

10 év után mikor egyszer találkoztunk ott sírt mennyire hülye volt akkor,olyan női lettek,akiknek olyan a szülei,hogy a napra lehrt nézni,de rájuk nem, át is verték rendesen meg megcsalták.

Jobban jár a kissrác,ha békén hagyod,legalább jobban fog fejlődni és megtalálja az igazit,aki nem nézi le.

2021. febr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Mennyire gyakori a kapcsolattartás az apukájával? Mit gondol a barátod arról, hogy az apja iszik? Szükségesnek tartja-e előreláthatólag, hogy majd ti tartsátok el az apját, hogyha bajba kerül? Mennyire masszívan alkoholista az apuka, van munkája és csak napi egy sörről beszélünk vagy minden nap verekedősre issza magát?
2021. febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!