Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lehet a bajom? Ez normális? Mit javasoltok? Más is volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt párommal, nagyon szeretem őt, boldog lehetnék, viszont egy jóideje már nagyon hiányzik a kapcsolatunk legeleje, az ismerkedési időszakunk, az a pezsgés, minden, ami akkor volt.

Szinte mindig arra az időszakra gondolok, gyakran olvasgatom az akkori beszélgetéseinket, kezdek aggódni, hogy ez nem egy normális dolog.....

Vannak köztünk viták, súrlódások, de melyik kapcsolatban nincsennek?!

Szerintem ez még nem ok arra, hogy a múltban éljek.

Vele volt a leges legjobb az ismerkedési időszak, azért is hiányzik szerintem annyira!!!!


2021. febr. 25. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy a kapcsolatok nem maradnak olyanok, mint a legelején, bár 7 hónap még elég rövid idő
2021. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Szolj neki, hogy kapcsolat alatt is er randizni. Sot, szerintem egy egeszseges kapcsolatnak ez egy szerves resze. Ez nem horgaszat, ahol beetetjuk a halakat azt keszen is vagyunk. Bar sokan igy csinaljak.
2021. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha a másik partner ebben, nem laposodik el.
2021. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes folyamat. Nincs veled baj. Én nőként pont így vagyok. Egy idő utàn kezd megszokottà vàlni a kapcsolat,eltűnik a kezdeti remegős izgalom. Itt kell vàlasztanod, maradsz, vagy keresel egy újat, akivel újra élheted a kezdeti pezsgést, izgalmat. Amíg fiatal vagy, megteheted, míg megtalàlod azt, akivel a "megszokott" àllapot is boldog.
2021. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MolotovPunk ***** válasza:
100%
1-2 év után ezen gondolkodnál akkor már azt mondanám érthető hogy kicsit laposabbnak tűnik a kapcsolat,mint a legelején,de ha csak 7 hónap járás után már ilyeneken gondolkodsz az azért nem túl biztató.Lehet,hogy ez csak fellángolás nem is szerelem?Beszéljétek meg ezt,vagy találjatok ki valami közös programot.
2021. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a vírus mindenkire kihat, így a programok és sok más is korlátozottabb.

Ezt azért tartsd fejben mielőtt a párodat kezdenéd el hibáztatni az érzelmeid miatt.

2021. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!