Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnénk gyereket,de szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnénk gyereket,de szex alig van?

Figyelt kérdés
Férjemmel szeretnénk majd babát,ha nem is sürgetően,de már mindketten harmincas éveink elején járunk. Szex sose volt sűrű nálunk, mostanában pedig szinte a nullával egyenlő. Egyikünk libidoja se nagy,sose volt az kapcsolatunk elején sem. Meg is lennénk így,csakhogy a babához többet kellene együtt legyünk. Egy-két próbálkozás már volt,de nem lett belőle terhesség. Nem szeretnénk erőltetni a dolgot,csak már zavar az,hogy férjem nem nagyon kívánja a szexet, imád amúgy,puszi ölelkezés minden van,csak sokat dolgozik,tizenorakat,és van, hogy már este 8ra elalszik. Van szerintetek így esély babára? Másnál is kevés együttlét után összejött? Tudom hogy egy alkalom is elég amúgy sokszor..
2021. febr. 26. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Ha egyébként egészséges életet éltek, akkor ajánlok a férjednek tesztoszteron fokozó készítményeket, amiket a boltban a C-vitamin mellett lehet megvenni.


Tribulus terrestris, MACA, DAA, ilyesmiket. Nekem beváltak. Előtte heti 5-ször kívántam a szexet, utána inkább olyan 10-szer már. Egy hónapnyi adag ebből a 3-ból is együttesen mondjuk 4-5 ezer forint, legalábbis annál ami márkát én választottam.

2021. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinél elég egy alkalom, másnak 100 sem. Ha gyereket akartok, két naponta erőt kellene vennetek magatokon.
2021. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a munkahelyváltást... mert ha ennyire nincs ereje, a gyerekhez se lesz semmi.
2021. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez mikyen kérdés ez? Ha gyereket akartok akkor dugjatok. Még erre is lusták vagytok?
2021. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha ennyire nehézkesen megy, akkor szerintem neked kéne naptárazni egy kicsit, hőmérőzni, nézni, mikor vagy a legtermékenyebb, és legalább akkor "erőt venni magatokon". Persze, máskor is, de főleg ilyenkor. Esetleg kivenni egy-két nap szabit ilyenkor, hogy egymásra tudjatok koncentrálni, és nagyobb legyen rá a kedv.
2021. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy máshol hagyja az "erejét"?
2021. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Biztos nem hagyja máshol az erejét,de köszi a felvetést :D


Termékeny napjaimon voltunk együtt,a ritka alkalmakkor is.

2021. febr. 26. 11:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te is írod, hogy egyetlen esetből is foganhat gyerek.

Más is tanácsolta, most én is: figyeld a termékeny napjaidat. Végső esetben orvossal vizsgáltassátok meg magatokat, nincs-e a fogantatásnak bármelyikőtöknél akadálya. Azt is helyesen felvetették előttem, hogy lesz-e ideje a gyerekre a férjednek.

2021. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Segits megérteni. Minek kell a gyerek? Csak mert 30+ vagytok és "muszáj" lassan? Kicsit gondolkodjatok már ugy 10 évvel tovább h hogyan lesz ez a kapcsolat ha most ilyen és egyikőtök sem tesz hozzá semmit h jobb legyen.
2021. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk jó,a szexet leszámítva. Bízunk egymásban, szeretjük egymást,nem érdekel senki más rajta kívül,és tudom,hogy őt se érdekli más. Nem pótléknak kell a gyerek és nem is babavaró,csok miatt. De nyilván aki hasonlóan szeretne gyereket,annak nem kell magyarázni. Egyébként ha nem lesz,akkor annak is biztos megvan az oka. Nem görcsölünk ezen minden nap.
2021. febr. 26. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!