Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az anyát látja bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az anyát látja bennem szülés után én nem kivan a ferjem,Volt így más is közületek?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hetes a kislányom és ugy érzem nem kivan a ferjem.terhesseh utolsó pár hétében nem volt szex,gátolta öt ha a babára gondolt ,féltette. Ezt megértettem,elfogadtam habár óriási volt a libidom terhesség alatt ,és nincs ez máshogy azóta sem.nem volt könnyű szülés, 4140 gramm és 58cm-el született a kislányom,vágták is ,repedtem is.de kB 3 hét után amikor már a gyermekágyi vérzésem megszűnt visszatért a libidom.kontrollon is voltam,minden rendben ,nem fáj semmi ..ugy láttam a férjemen hogy kivan és biztos voltam benne hogy kontroll után nekem esik.. Hát ez sajnos nem így lett..ugy érzem mindig kibúvót keres,hiába kezdeményezek.. fáradt,almos vagy épp valami fontos dolg akad.mar nagyon kezdek aggódni és nagyon rosszul érint érzelmileg...terhesség előtt és az első két trimeszterben is héti 4-5 alkalommal szeretkeztünk de lassan 3 hónapja semmi...

2021. febr. 28. 23:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Szerintem ezt vele beszéld meg! De legyél türelmes vele, neki is új az apaszerep - a férjemnek közel 1,5 évre volt szüksége, hogy teljesen megszokja-megtanulja, hogyan lehet egyensúlyt tartani az apa- és a férjszerep között... Mindenesetre beszélgessetek erről sokat, nyíltan, és próbáld nem egyből magadra venni az "érdektelenségét".
2021. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom, nekem ez a 8 het egyaltalan nem tunik soknak. 6 hetet szoktak mondani, hogy ne eljunk hazas eletet. Es hiaba nincs verzesed, belul vannak olyan sebek, amiknek kell ennyi ido, hogy begyogyuljanak, hiaba nem erzed, vagy nem tudsz rola. Es az apakat is megviselheti a szules, szules utani depresszio lehet apanal is, hogy egyfajta sokkot kapott. Legy szerintem megertobb.

Teljesen megertelek, hogy aggodsz, de ha elotte ilyen aktiv volt a hazas elet, valoszinu nem az lesz a baj, hogy nem kivan...

2021. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
bent volt a szülésnél?
2021. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1%
Heti 4-5?! Szerintem besokallt. De vele kellene megbeszélned őszintén!
2021. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre. A szülés előtt, alatt sosem erőltettem semmit ,annyiszor voltunk együtt ahányszor ugy éreztük mindketten.Most sem fogok erőltetni semmit ,és nem azt várom el hogy most aztán folyton együtt legyünk, én is nagyon felek az elsőtől hogy fog-e fájni meg hasonlók kB mint amikor elveszítettem a szüzességem,de komolyan.De azért bar próbálkozhatnánk lassan ,nem is annyira a fizikai kontaktus miatt..ugy érzem sokat segítené visszanyerni az önbizalmam.. Én szívesen még beszélnem vele ,de ahanysźor felhozom a témát mindig elmondja h nagyon szeret és aztán másra tereli a szót vagy elvicceli az egészet...
2021. márc. 1. 05:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem volt bent a szülésnél
2021. márc. 1. 05:29
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ő is csak fél, hogy milyen lesz szülés után a dolog, de hát egyszer át kell esni a tűzkeresztségen. De ne hagyd, hogy elmismásolja, szerintem igenis erőltesd a beszélgetést, anélkül nem lehet ezt megoldani. Mondd el, hogy te hogy érzed, mire vágysz, és az hátha belőle is kihozza a vallomást.


Kitartást, 8 hét (amiből 6 az orvosi javallat) még nem a világ, szerintem ha terhesség előtt/alatt sokat voltatok együtt, akkor tuti nem erről van szó, hogy már ne kívánna meg csak az anyát látja benned.

2021. márc. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez annyira tipikus. Ezért sem vállalnék gyereket többek közt. Tönkreteszi a kapcsolatot.
2021. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
#8 honnan is tudod ezt, ha nincs gyereked? Nekem van három és mégsem volt gond soha a szexuális életünkkel 🤷‍♂️ F
2021. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Na, én ezért sem szülök.


Mi rá a garancia, hogy onnantól kezdve

- normális szexuális életünk lesz

- egyáltalán lesz szexuális életünk, és nem "anyaként" tekint majd rám


Felejtős...

2021. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!