Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónap után sem mutat be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónap után sem mutat be a szüleinek. Ez nekem nagyon rosszul esik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, párom 27. Nagyon jól megvagyunk egymással, szinte együtt lakunk (hetente max 1-2 napot alszom otthon) ő találkozott már jópárszor az én anyukámmal és nevelőapámmal (édesapám külföldön él, ezért vele nem). Ő viszont engem nem vitt haza még egyszer sem, pedig itt laknak a városban a szülei. Ha találkozik valamikor az anyukájával nekem akkor is a kocsiban kell várnom vagy ha jön hozzá akkor lemegy elé a ház elé úgy, hogy én bent vagyok. A húga az ország másik felében él, de néhány hete tud csak rólam azt is úgy,hogy hallott a telefonban véletlen. Nem értem, hogy miért szégyell. A kinézetem teljesen átlagos, 165 cm, 50 kg vagyok, tehát a testalkatom is átlagos. Én még egyetemre járok, ő dolgozik. A barátai előtt is takargat egyébkent. Néhányszor összefutottam velük véletlen, de direktben nekik sem mutatott be. Nagyon szeretem őt, elmondása szerint ő is engem. De már ott tartok, hogy ez olyan szinten rosszul esik, hogy ha nem változik néhány hónapon belül akkor komolyabban el kell beszélgetnünk a kapcsolatunk jövőjéről. Nem azt várom el, hogy minden családi programra és barati találkozóra vigyen, de azért így néha néha mennék. Olyan nagy kérés, hogy 8 hónap után vállaljon fel?

2021. márc. 1. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem vállal fel nem mondta?
2021. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez elég gáz. Mintha rejtegetne előlük.
2021. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Nem biztos, hogy szégyell, lehet hogy az anyja az a típus aki elmar tőle minden nőt a remek természetével, ezért nem mutat be és a tesójától is ezért titkol, mert nem akarja, hogy leadja a drótot a muternak.

A baráti körében meg lehet nem divat barátnőket vinni, van ilyen. Én a férjemmel öt éve együtt vagyok és eddig tíznél többször biztos nem mentem el vele olyan programra ami a barátaival volt. Külön baráti körünk van, ő se gyakran jön az én barátaim közé. Nincs ebben semmi.

2021. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem az a baj, hogy nem viszi magával, hanem hogy a barátok a létezéséről is alig tudnak.


Nagy különbség.

2021. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen. 4-es pont ez a bajom. Ha nem futottunk volna veluk ossze veletlenul akkor ők sem tudnanak rolam a mai napig. Egyik haverja szova is tette elvileg tobbszor, hogy mikor visz engem is magaval. Nem akarok osszejarni veluk rendszeresen. Nekem is vannak sajat barataim, neki is. De szegyell elottuk es ez az ami rosszul esik.
2021. márc. 1. 22:35
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezen segíteni nem tudunk.

Egy jó kapcsolatot akkor tud működni ha mindent meg tudtok beszélni,szóval ülj le vele és mond el hogy ez téged zavar,persze előtt tedd fel neki azt a kérdést van e valami baja veled kapcsolatban? aztán miért nem mutat be a családjának?

Sok sikert.

2021. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy miért nem teszi, felesleges találgatni.
2021. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Olyan is van, aki azért nem mutatja be a haveri körének a lányt, mert fél, hogy lecsapják a kezéről. Ezt csak arra írom, hogy nem csak az lehet az oka, hogy szégyell. Mondjuk ez még nem indokolja meg, hogy az anyjának se mutat be. Hát sok jóra ne számíts, ha nem is szégyell, valami mentálisan nincs rendben a srácnál. Tudom, mert benne ragadtam egy ilyen kapcsolatban és eljuttatott odáig, hogy annyira meggyőződésemmé vált, hogy szégyell, mert csúnya vagyok, hogy legszívesebben egy zsákot húztam volna a fejemre, hogy ne lásson senki. Kidobtam a szemétbe a sminkkészletemet is, pedig neki kezdtem el sminkelni. De annyit fanyalgott, hogy minek, hogy inkább kidobtam. Neki a barna szemű lányok tetszenek, nekem kék a szemem. Átlagosnak látott, ami nem baj, mert a jó nőket félteni kell. És sorolhatnám. Csak akkor kezdett el becsülni mindig, amikor szakítani akartam. Jobban járnál te is, ha kiállnál magadért végre. Mit keresel egy olyan kapcsolatban, ahol konkrétan rejtegetnek? Mindegy, mi az oka, a haveroktól félt vagy szégyell, te ettől boldogtalan vagy. Tartsd már magadat többre ennél, mert ő se fog sokra becsülni, ha te a saját szemedben ennyit érsz. Én akkorát sérültem ebben az egészben, ha valaha újrakezdhetném, az első alkalommal, amikor elengedné a pasi a kezem mások előtt, úgy hagynám faképnél, hogy vissza se néznék!
2021. márc. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Nalunk anyamek minden kapcsolatom tonkretettek. Igy nem mutattam be en se a baratom ,amig csak lehetett. Mai napig probal osszevesziteni az elmebeteg rosszindulatu.


Baratok. Ott is voltak ,akik a tudtukon kivul ellenem beszeltek ,bekavartak. Kosz,abbol se kerek.

2021. márc. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Angel3000 ***** válasza:
66%
Kedves kérdezô! Legyen egy kis önbecsûlésed! Én biztos, hogy nem aludnék ott tovàbbra is ezek utàn, - vegye észre magàt végre a baràtod! Ha nem tettszik neki, akkor meg tudod indokolni, hogy ugy veszed észre, hogy a kapcsolatotok egyoldalù és nem vesz téged komolyan!
2021. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!