Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam félálomban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam félálomban a gyereke anyjának a nevén szólított! Mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Felült az ágyra, és elkezdte mondani, hogy nem jó a kaja, és hozni kéne a boltból kenyeret. Erre felébredtem, és kérdeztem, hogy milyen kenyeret?! Majd bemondott egy olyan márka nevet, amit mi sosem szoktunk venni, majd értetlenkedett, és az exe nevén nevezett. Amikor felébredt, és elmondtam mi történt, szó nélkül átvonult a másik szobába aludni.

Tudom, hogy csak egy álom, de valamiért az az érzésem, hogy kettős életet él. Régebben együtt vásároltak a gyereke anyjával, meg mindig ugrált, ha kért valamit a nő (és nem feltétlen a gyereket érintette a dolog). Azt állította, hogy ilyen már nincs, de ez az álom után olyan érzésem van, hogy semmi sem változott, csak előttem titkolja. Már csak azért is, mert napközben szinte nincs is otthon, mindig sok a dolga...


2021. márc. 2. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Álmodott valamit, ennyi
2021. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom egyszer arról érdeklődött, hogy elláttam-e a gyerekkori kutyáját (aki ugye már réges-rég elpusztult)


Ne vonj le következtetéseket ennyiből.

2021. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor 5-10 évvel azelőtti helyzetekről álmodom.

Pl. rég túl voltam az egyetemen, dolgoztam, amikor gimnáziumi tanárról (és a vele kapcsolatos idegességemről, szorongásomról) álmodtam.

Olyan nőről álmodtam 5-10 évvel később, akivel nem is volt párkapcsolatom, csak szimplán tetszett.

Nagymamámról halála után 10-15 évvel álmodtam olyat, hogy még egészségesen tesz-vesz a kertjükben, én ott vagyok, és teljesen meg vagyok döbbenve, hogy én úgy tudtam, rég elhunyt, de hogy tudhattam ezt rosszul?! Emlékszem, mennyire meg voltam zavarodva, de föl se merült bennem, hogy álmodom.


Magyarul:

Ha van eszed, egy percig se agyalsz tovább rajta.

Ha ezen túráztatod az agyadat, akkor aktívan dolgozol annak érdekében, hogy tönkretedd ezt a kapcsolatot. Ezt akarod?

2021. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, van ilyen, hogy múltbéli dolgokról álmodik az ember, de talán gyakoribb, hogy az aznapi, vagy a közelmúltban történteket dolgozza fel az agy.
2021. márc. 2. 09:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Arról álmodik, ami éppen felmerült benne. Páromnak elég vad álmai szoktak lenni (nekem bezzeg dögunalmas, azért hozom fel őt), sokszor olyannal amit éppen csak megemlítek neki aznap.


Simán lehetséges, hogy egy emlék jött fel, és kicsit megzavarodott, azt hitte még a múltban van.

2021. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A párom egyszer az ex pasija nevén szólított. Ébren nap közben. És akkor mi van? Nevettünk egy jót rajta.
2021. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Tök mindegy mit írunk, mert te már eldontotted h megcsal.
2021. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha csak ez az egy dolog lenne, akkor nem aggódnék. Sajnos a páromnak problémái vannak az itallal. Tegnap elmondta, hogy akkor siklott ki az élete, amikor szétmentek az exel, azóta ilyen önpusztító. Mérgesen azt mondtam neki, hogy akkor menjen az exéhez, és ott viselkedjen így, én ezt már nem bírom. Erre rávágta, hogy ott nem viselkedne így...

Nagyon úgy érzem, hogy nem tud, és nem is akar túl lépni a múltján, én meg egy pótlék vagyok, és az exére vágyik...

2021. márc. 2. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért csak utólag írod le?
2021. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, előbb kellett volna írnom, hogy árnyaltabb legyen a kép.
2021. márc. 2. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!