Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nem érdekli a pasikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem érdekli a pasikat, ha problémád van?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ezt hallom otthonról anyukámtól. A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, nem érdekli, ha elromlik nálunk valami stb, csak jól érzi magát nálunk a hétvégén mert készülünk. 4 hónapja fájdalmaim vannak, még mindig nem tudják az orvosok mi a bajom, és még úgy érzem messze a gyógyulás, ennek ellenére ott alszanak nála a haverjai, házibuliznak stb éli világát, amíg szenvedek.

Máshol se segít a párod javításokban illetve egyéb problémákban?

22L



2021. márc. 2. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
A pasikat valóban nem érdekli, a férfiakat igen.
2021. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Látom, te anyukádat is zavarja a párod stílusa. Én is így voltam, végül szakítottunk is, bár nem anya véleménye miatt. Sajnos pedig igaza volt, és ezt még mindig nehéz belátnom a hiúságom miatt.


Ha csak a párod, még oké, de férjnek ilyen nem kellene.

2021. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%

Elromlik valaki. A legtöbb ember nem elektrotechnikus és nem autószerelő, se nem vízvezetékszerelő. Ez van. Van aki bütykölget van aki nem, max megvenni tudja ezeket.


Nem érdekli, hogy problémád van. Na ez hülyeség. Az emberek általában meghallgatják egymást 1x. Na de az, hogy ugyan arról panaszkodsz amit te simán megtudnál oldani, vagy megoldhatatlan a probléma na az senkit nem érdekel.

Ha folyton a k.cs.g főnöködről beszélsz akkor azzal mit kezdjen valaki?

Fájdalmaid vannak 4 hónapja, de ha ott van melletted napi 24 órát akkor ezek megszűnnek?

Nyilván az ember segít, meg ilyesmi, de ez könnyebbséget okoz maximum és megoldást nem.

Ha az orvosok sem tudják mi bajod van én nem tudom, hogy ezt hogy tudná egy laikus megoldani.

2021. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

Még annyit. Nekem is panaszkodott már csaj konstans rokonról, amikor meg mondta, hogy ne is szóljon hozzá, ha ennyire idegesíti akkor én lettem az ellenség mert hát de ilyet.

Ugyan úgy amikor volt valami baj meghallgattam, de 10x meghallgatni ugyan azt a problémát naponta baromi unalmas.

Nyilván ha elvan törve a karod és fáj a gipszben oké, ez a helyzet. De attól, hogy mantrázod nem lesz jobb senkinek. (Ez csak egy példa volt)

2021. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem mindegy, hogy milyen problémáról beszélünk. Az sztem is gáz, amikor a másik egészségügyi állapotát lesz.ja a párja. Nem minden férfi ilyen, de pl. az exemmel az volt az egyik gondom, ami miatt aztán szakítottam (jobban mondva közös döntés volt), hogy diagnosztizáltak egy betegséggel, ami miatt egyébként egy életmódváltásba is bele kellett kezdenem. És többszöri elmondás után is b.ott odafigyelni, és olyan kajákat akart belémtömni, amit már nem ehettem, és bambán nézett, hogy "te mióta nem szereted a Milka csokit". Persze azért a ló túloldalára sem kell átesni, és tiltani a barátoktól vagy bármitől, és 24/7 istápolást várni.


Az elromlott eszközökről, dolgokról... nem mindenki ezermester, és mindenkinek a saját felelősségei kell, hogy legyenek, a saját dolgai. Persze ha együtt éltek és közös használatú dolgokról van szó, akkor a munkát illik megfelezni... ha nem is álltok neki szerelgetni, akkor legalább szerelőt, ismerőst hívni.


Meg azért fontos az egy egészséges szintig, hogy a másik meghallgassa a gondjainkat, még ha panaszkodunk is. De az, hogy vki napi szinten vekeng arról, hogy a sógora, főnöke, a kormány stb. mekkora gyökér, és elvárja, hogy a másik tényleg naponta abajgassa emiatt, az már energiavámpírság. Érdemes azért minden megtalálni az arany középutat.

2021. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk egyszer lett valami a kapcsolóval, nem lehetett lekapcsolni. Párom hajnalok hajnalán átugrott (20 kilométerre lakik, amúgy nincs olyan messze, ha a busz/vonat is úgy akarja) mert mi anyummal nem mertünk hozzányúlni.


Szó nélkül és szívesen.


Már összeköltöztünk, ha rosszul érzem magam akkor ellentmondást nem tűrően terel be a hálóba, hogy pihenjek.

2021. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

7-es

Te egy arany asszony vagy.

2021. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Miért lenne a pasid dolga, ha anyádnál elromlik valami? Szerintem mindig hatalmas piros zászló, ha anyósék azt hiszik kötelező nekik csicskázni, csak mert a gyerekükkel jársz. Esetleg jófejségből felajánlhatja, hogy segít, ha egyáltalán ért hozzá, de nem kötelessége. Ha a megvendégelésért cserébe vártok valamit, azt illik előre tisztázni, nem utólag benyújtani a számlát.
2021. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

De érdekel minket a másik problémája. Itt egy páran nagyon jól leírták. A 7-es is.

De az a probléma az probléma legyen.

2021. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

attol meg, hogy a pasid egy gyoker, nem lesz minden ferfi ilyen. valaki segit, kiveszi a reszet a dolgokbol magatol is, mast egy kicsit noszogatni kell, de megcsinalja. szoltal egyaltalan neki, higy segitsen?!


a kerdesed masik resze viszont baromsag, azert mert nekes honapok ota valami bajod van, ne csinaljon semmit, dobja el az eletet, a baratait es kuksoljon otthon 24 oraban? ez eleg onzo dolog..

2021. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!