Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha csalódást érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csalódást érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy éve vagyunk együtt a párommal, és most kiderült, hogy sok mindenben hazudott a múltjával kapcsolatban, de ezeket most sem tőle tudom. Én egy évig abban a hitben éltem, hogy két barátnője volt előttem, és ennyi. Most pedig kiderült, hogy rengeteg nővel lefeküdt annak idején, amelyekről hazudott nekem, tagadta előttem. Tudom, hogy a múlthoz semmi közöm, viszont ezekkel a nőkkel a kapcsolatunk alatt is végig jóban volt, sokat beszéltek és úgy mutatta be őket nekem, mintha ezer éves barátok lennének.


Azt érzem, hogy félre ismertem és nem tudok hinni neki. Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni mégis most kissé megrendült a kapcsolatunkba vetett hitem. Hogyan tovább ilyen helyzetben?



2021. márc. 2. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából olyannak szeretted, amilyennek ismerted.

Most,hogy kiderült nem is olyan, pont az hiányzik belőle, amit eddig szerettél benne.


Ez a kezdeti fázis általában a legjobb része egy kapcsolatnak, annyira próbál két ember megfelelni egymásnak,hogy minden olyan idilli szinte.Sokan ezért nem tudnak sokáig megmaradni egy ember mellett ,mert ezt a kezdeti részt szeretnék folyton vagy újra érezni.

Neki ez volt a maximum, ennyit tudott beletenni.Hazudott és átvert.Nem valami fényes kilátások.

2021. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat nezd, biztos szerelmes (vagy az volt). Megertem ha nem ugy kezdte az ismerkedest: tudod sok no volt mar az eletemben. Felt volna, hogy nem jossz vele ossze. Nekem egy fiu a korarol "fullentett" regen. Fiatalabb volt nalam 4 evvel.En ugy tudtam csak 1 evvel. Csak meg akart felelni. Szeret, fogd fel igy.
2021. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbálom, köszönöm. Csak azt nem értem, miért kellett ugyanúgy tartani velük a kapcsolatot, mint barát. Láttam a beszélgetéseket, tényleg barátiak voltak legtöbbször mellettem bonyolította le.
2021. márc. 3. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!