Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibirnátok e bizonytalan ideig szex nélkül, mert a párotok pl beteg? Kivárnátok e míg meggyógyul a párotok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok előfordulhat e olyan, hogy miután meggyógyult a párotok majd mégsem akar hirtelen szexelni veletek?

Vagy ez már csak felesleges, és alaptalan agyalás, és ilyen nem történhet meg?


2021. márc. 2. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Igen!!!

25L

2021. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kibírnám. Miért, mit kéne csinálni? Rákényszeríteni egy beteg embert? Megcsalni? Nem vagyok patkány.

Ha nem fog akarni szexelni, az nem azért lesz, mert nem szexeltünk, amíg beteg volt...

2021. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ki. Ha szeretek valakit, és tudom, hogy önhibáján kívül egy ideig nem tud szexuális aktust létesíteni (nem pedig az a helyzet, hogy a libidónk nem passzol össze), akkor kitartok mellette, és nem is megyek félre. Az benne van a pakliban bármilyen traumánál, betegségnél, hogy bizonyos szokásai, vágyai megváltoznak az embernek... valószínűleg vissza fog térni a libidója, de ha nem, el lehet menni még mindig orvoshoz, szexológushoz.
2021. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Nem értem, miért ne lehetne kibírni? És ha a párom nem beteg, csak épp nem akar szeyelni, akkor verjem magam? Vagy akkor csaljam meg? Nem is értem ezt a kérdést, vagy hogy most tényleg vannak emberek, akik verik magukat, ha valaki nem cumizza le őket naponta? Milyen emberek vannak, jesszum?

És ha nem akar valaki szexelni állandóan, akkor is mi van? Nem lehet kibírni? Vagy mi az, hogy kibírni? Senki nem halt még bele abba, ha nem szexeltegy hónapig vagy tizenötig.

2021. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Kibírnám, persze. Fontosabb az ember, akivel vagyok, mint a testem igényei, amit magamnak is meg tudok oldani.
2021. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Én amikor 6 éves kapcsolatból kiléptem egy ideig azt hittem bele fogok halni abba, hogy nem tudok szexelni. Hónapokon át ezen kattogott az agyam.

És most tudod mivan? Nem haltam bele 😅 nem is érdekel nem is gondolok rá.

2021. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lucaszek96 ***** válasza:
100%
Én pont így jártam:D Egy ideig minden a fejem fölött lelkileg nagyon szarul voltam és libidóm se volt erekció meg végkép..Álítólag kivárt gyakorlatilag megcsalt többször is majd kirakott és azt hireszteli hogy impotens vagyok ..
2021. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem várnám ki? Kivárom simán.

A konkrét esetben mi a betegség, ami után nem akarja?

2021. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2021. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

A hutoszekrenyt vagy a telefont dobjuk ki , ha elromlik . Nincs neked parod . Valami felfujhato kinai gyartasu pasid van .


Vidd gyorsan gumijavitoba : megragasztjak es fujjad fel ujra ! Menni fog !

2021. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!