Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes benne maradni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes benne maradni egy szexmentes házasságban?

Figyelt kérdés
A férjemmel havi egyszer, ha szexelünk. Ez már két éve így van. Előtte se volt egy lepedőakrobata, jóval kisebb a libidója, mint nekem, de már a depresszió szélén vagyok úgy érzem. Nem érzem nőnek magam és rossz arra gondolni, hogy így fogom leélni az életemet. Ugyanakkor a férjemmel a szexet leszámítva nagyon jó a kapcsolatunk. A korábbi kapcsolataimban nem voltak jó tapasztalataim, mert bár a szex nagyon jó volt mindegyikben, de egyik exemmel se tudtam volna összekötni az életemet. Rossz embernek érzem magam, hogy panaszkodom, de fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne ezt helyrehozni.

2021. márc. 2. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanez. Én megoldom magamnak, nemrég vettem egy vibrátort is
2021. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

Kérdés, mennyi idős a férjed.

Bizonyos kor felett amúgy is bekrepál a nemi vágy férfiaknál, pláne ha még ivartalanítja magát félig bagóval, piával, drogokkal, zsíroskenyérrel, stb...

Megfejelve egy punnyadó életmóddal.

Most még a nemi élete 0, de nemsokára már a retyón se tudja kitörölni a .... ha nem tesz valamit időben.

2021. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Ez csak tőled függ, neked megéri-e. Én biztos nem tudnék így élni, inkább szakítanék akkor, és maradnék egyedül egy ideig. Én nem bírnám ki, hogy ott van mellettem vki, akit kívánok, neki meg nagyon nem annyi szexre van igénye, mint nekem. Vibrátor sem érdekelne.


De más megint más, és mások a prioritásai. Neked kell tudnod.

2021. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
vegyetek satisfyert is. A vibri kevés
2021. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Ezt nem tudod amúgy megbeszélni vele? Attól,h 'ahhoz' éppen nincsen kedve/alacsony a libidója, még ki tud elégíteni máshogy is. Ha szeret,akkor megteszi, feltéve, h egyáltalán tudja, h neked erre lenne igényed. Sok válás elkerülhető lenne,ha a felek képesek lennének leülni és megbeszélni a dolgokat őszintén egymással.
2021. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy érdemes-e, neked kell tudnod, de a beszélgetísek erről hogy sikerültek eddig?
2021. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

"Ha szeret,akkor megteszi, feltéve, h egyáltalán tudja, h neked erre lenne igényed. Sok válás elkerülhető lenne,ha a felek képesek lennének leülni és megbeszélni a dolgokat őszintén egymással."


Hát szerintem meg az ilyen kiegyezéses szex nem szokott működni. Ha már kompromisszumot kell kötni ez ügyben, akkor az az egyiknek mindenhogyan alamizsna szex lesz, a másiknak pedig mindenhogyan nyűg, bárhogy is "megbeszélik".

2021. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megbeszélni, mi is beszéltünk róla folyamatosan, mégsem lett nagyobb a libidóm. Ez belső vágy kérdése. El is váltunk, ami tök érthető. Egy volt férj.
2021. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szereto kell neked.
2021. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy milyen hatással van rád és neked megéri-e. Esetleg menjen el edzeni, hogy emelkedjen a tesztoszteron szintje. Etess vele tojást, meg van pár természetes dolog, ami segíti ebben még. :))
2021. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!