Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanál? Jó család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Jó család vagy jó szex?

Figyelt kérdés

1. eset: hébe-hóba van némi együttlét, de egyébként semmi ami szexuális.viszont cserébe nagy család, megértő pár, gyerekek, kutya-macska, meg minden

2. fergeteges szex, mindenben passzoltok, de nincs más, nem is lesz (függetlenek vagytok persze) nincs, család, nincs gyerek, nincs rokonság, csak ketten.


Pusztán érdeklődő a kérdésem, mert sokan állítják, hogy egy szexmentes házasság/párkapcsolat az milyen jó meg minden, de kíváncsi lennék más megközelítésből is ezt választanátok-e. Magyarán tényleg elég -e egy idő után, hogy a párod a legjobb barátod.



2021. márc. 2. 23:55
A kérdező szavazást indított:
Nagy családért, mindent. Szex csak másodlagos
Szex nélkül nincs párkapcsolat.
Süssünk pitét!
56 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
73%

Nekem sokszor még a ketten is sok, de hosszútávon egyedül nem jó, úgyhogy egyértelműen a 2-es.

37/F

2021. márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
70%

2 es opciót vákasztanám


Nem akarok gyereket, a pasi rokonsága sem érdekel, viszont tartanék kutyákat mert imádom őket és élném tovább a boldog szingli életemet. Amikor tudunk, összejárnánk szexelni.

Nekem nőként ez tökéletes lenne

2021. márc. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
38%

1-es. Én nem szeretem a magányt, és éreznem kell, hogy van értelme az életemnek.

Ahogy észrevettem a környezetemben a 40 feletti gyermektelen ismerőseim többsége súlyosan defektes.

2021. márc. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
56%

3as

Szerintem az a defektes akinek az életének csak akkor van értelne ha van párja/gyereke...


Tartsuk már tiszteletben egymás döntését.

2021. márc. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
60%

4-es értőolvasásból van hova fejlődnöd. Azt írtam, hogy a környezetemben élő gyermektelen 40-esek jelentős része defektes. Ha valaki viszont boldog egyedül hát hajrá!

Ettől függetlenül én azt látom, hogy jelentős részük magányos, depressziós, frusztrált, idegeskedő vagy függőségei vannak.


Persze elhiszem, hogy sokan tudatos érvek miatt nem akarnak családot, de az ÖSZTÖN mindenkiben ott van a fajfenntartásra és a valahová tartozásra.


Én nem ítélkezek, hanem véleményt fogalmazok meg. Lehet egyetérteni vagy cáfolni - de nem kell rögtön támadásnak venni!

2021. márc. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy az elsőt választottam, pedig pont azért váltam el mert nem volt már szex az életünkben.DE! A második eset nem kéne. Ha valaki nem szeret annyira, hogy velem akarjon lenni, akkor nem vagyok boldog. Olyannal meg nem akarok lenni, akivel csak szex van. Én párkapcsolatra vágyom, és olyanra, amiben van szex is. Mivel léteznek ilyen párkapcsolatok, úgy gondolom, reménykedhetek benne, hogy másodszorra talán összejön.
2021. márc. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
38%

Az életben nincs ilyen, hogy válassz, vagy minden vagy semmi. A családi élet "lapos", a szeretői meg klassz és túlfűtött erotika mindig.

A párkapcsolatok elején is "fergeteges a szex", de mint minden, ez is változik idővel, attól hogy külön éltek gyerektelenül, egyedül egy idő után ugyanúgy ráuntok egymásra, vagy kiüresedik a kapcsolat, hiszen annyira a lelkiség nem játszik nagy szerepet benne mint a testiség. De gondold azt, hogy ti lesztek a kivételek, 10 év után is megmarad a vágy. Igaz, hogy a gyerekek, kutya, rokonok lekötik az ember figyelmét, de alapvetően nem miattunk laposodik meg a kapcsolat. Jó lenne azt hinni, ha ezek a körülmények nincsenek megtaláltad az az ideális kapcsolat kulcsát. Az a gond, hogy azt hiszik sokan, hogy a kapcsolat csakis akkor lehet sikeres, ha minden héten x-szer van szex. Ez egy egyszerű fajfentartási ösztön ami szerintem kissé túl van értékelve, misztifikálva, eleve az igények sem mindenkinek azonosak és fogadjuk ha megkaphatnád mindig ugyanazt a nőt ahányszor csak akarod, te unnál ráelőször, mert ilyen az embei természet, mindegy hogy Arankával élsz kertesházban gyerekekkel, vagy Szandrával vagy kettesben.

2021. márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, mit jelent a hébe-hóba szex. Amúgy az elsőt választottam, mert bár fontos számomra a minőségi és mennyiség együttlét, nyilván nem ez határozza meg egyedül, hogy egy kapcsolatban megéri-e maradnom, főleg, hogy egyébként nagy családra vágyom, ahogy írtad, gyerekek, kutya-macska, minden ilyesmi. Sosem lennék boldog egy ilyen látszatkapcsolattal, amiben nincs semmi közös, csak dugunk, mint a nyulak. Lelkileg engem az nem elégítene ki, túl üres lenne. A szexről le tudok mondani, ha szingli vagyok sincs szex az életemben, szóval ebből a szempontból az kisebb áldozat. Nekem.
2021. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
18%
Tipikus férfi kérdés. Legyen sok szex, a többi nem számít. XD Köszi
2021. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
60%
A szex kb.fél óra a 24 órából. Ha valaki ezért lemond inkább a családról (ha amúgy azt akarna), hát hajrá!
2021. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!