Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati gondok a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati gondok a pénz miatt, ezek megoldása ?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs fagyasztóm csak kis hűtô egy fiokkal ezért Nemtudok fagyasztani semmit.

Szerintetek a havonta/kéthavonta fodrász sok?

Ruházat turibol nagyrészt , néha egy egy cipő újonnan és persze fehérnemű is új azt nem lehet hasznàltból. Párom engem ekéz, hogy sokat költök de esküszöm szerintem nem. Nem tűnik kirívónak egyik kiadás sem.


2021. márc. 3. 13:14
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
16%

Fodrász 2 havonta. NEM havonta!

A "néha" cipő az mit jelent?

Fehérnemű meddig tart ki?

2021. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

2 hónapos lenövéssel munkahelyre jàrni nem lenne jó ötlet, igénytelen.

Cipőt évszakvàltáskor ha épp tönkrement vagy másmilyen kell. Pl melóba kell elegánsabb de kènyelmes cipő, nem lehet papucsozni.Fehérneműt amikor tönkremegy, elszakad, foltos lesz esetleg és nem jön ki, akkor veszek helyette újakat.

2021. márc. 3. 13:31
 3/53 anonim ***** válasza:
32%

Ez így elég összeszedetlen és kevés infó.

SZERINTEM pl. borzasztó sok havonta-kéthavonta menni fodrászhoz.

"Ruházat turiból" azt jelenti, hogy ha tönkremegy egy pulcsi akkor a turiból tudod pótolni, vagy naponta szeretsz shoppingolni a belvárosi vintage használtruhaboltokban, márkás darabok után kutatva?

A "néha egy cipő" mit takar?


Mennyi bevételről, mennyi kiadásról beszélünk? Hol a többi kiadás a fodrászon és a ruhán kívül? Hogy jön ide a fagyasztó? Közös kasszán vagytok vagy külön? Mindketten kerestek pénzt?

Stbstbstb.

2021. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha ketten nyomorogtok 1 minimálbérből úgy hogy te nem dolgozol akkor persze, sok.

Átlag embereknek, 2 fizetésből nagyon gáz, hogy egyáltalán ilyesmik felmerülnek, mint probléma.

2021. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
91%
Ha a saját pénzed költöd, akkor jobban tenné, ha befogná a pofáját például.
2021. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Azért ezeket az infókat emeltem ki, mert ezekbe kötött bele ..

.

Aki szerint sok annak van szép ősz hajszálmentes a saját haja( nekem sajna nem) vagy nem értem, hagyja igénytelenül? Dolgozom én is. közös a kassza es nekem kellene beosztani.Nem mindennap jàrok turiba de gyakran és akkor veszem meg amikor találok. Aki jár turiba tudja, hogy megy nem az van, hogy most kell egy bézs színű blézer és akkor rögtön találok is méretben ami jó...

Sokszor 4-5 alkalommal kell kajtatni utána.


A fagyasztót én vetettem fel mert pl anyum úgy spórol sokmindent lefagyaszt, akciós húst , maradék ételeket is stb. Ezt én javasoltam, hogy vegyünk fagyasztót azzal tudnànk spórolni.

2021. márc. 3. 13:38
 7/53 A kérdező kommentje:

A többi kiadást azért nem írtam le mert azokon nincs vita , lakbért be kell fizetni, villanyt, telefonszámlát be kell stb.

Szerintem a kaján lehetne fogni de tipikus pasi azon nem akar...

Én meg nem akarok igénytelenül járni igyis szinte csak én járok melóba turis ruhàkba.

2021. márc. 3. 13:40
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ajánlom azt a rendszert amit mi is csinálunk a párommal: közös kiadásokat felezzük (nem fityingre, hanem nagyjából, pl. én befizetem a rezsit, párom fizet a bevásárlásnál, én fizetem a gyógyszereket, ő tankolja a kocsit stb., vagy bárhogy) a maradék meg saját, és mindenki azt csinál vele, amit akar. Ahhoz szerintem semmi köze, hogy a kötelező közös kiadásokon kívül mire költesz.

3. voltam

2021. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Nemtudom ez működne e, mivel külön kasszànàl :én pl elvagyok egy szelet vajaskenyéren paradicsommal, de neki főtt kaja kell , így akkor ezt is külön intézzük?

Nekem ez olyan elképzelhetetlen , pedig őszintén jobban jàrnék így.

2021. márc. 3. 13:46
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

#9

Egyénileg kell kialakítani, hogyha ennyire brutál aránytalan az élelemfogyasztás, akkor akár azt is lehet külön venni.

Nálunk a lakhatás, a bevásárlás (étel, tisztálkodószerek, tisztítószerek), gyógyszer, autó, és egy közös megtakarítás az, ami a "közös kasszánk", ezen kívül mindenki azt csinál a pénzével, amit akar.

2021. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!