Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahhoz mit szoltok, ha szobara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz mit szoltok, ha szobara viszem a nomet s elotte kozlom, ha nem lesz szex akkor ő fizeti?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt fogja mondani, hogy akkor köszöni, de nem akar veled szobát kivenni.


Engem amúgy nem zavarna, örülnék, hogy időben kiderült, hogy milyen a pasi, és ejthetném.

2021. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még ezeket a hülye kérdéseket?
2021. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem kötelezhetsz senkit arra, hogy fizessen valamit, amihez te adtad a neved, szóval egy ilyen szituációban én már csak azért is megfingatnálak. :)


Legjobb, ha bérelt a szoba, akkor ki lehet kötni az ilyen szarjankókat és otthagyni meztelenül.

2021. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pofán röhöglek, aztán cseszheted a szobádat. :D
2021. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hova lett a BMW?
2021. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vihetem szobara
2021. márc. 3. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!