Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti hogy viselitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hogy viselitek, ha a párotok az ex fb bejegyzéseit lájkolja?

Figyelt kérdés
Próbálok nem féltékeny lenni, de elég nehéz... tudom, a like nem sokat jelent, de ha valakit elvileg már nem kedvelek, nem hiányzik, nem érdekel, hiszen új kapcsolatban vagyok, akkor miért lájkolnám a dolgait? Igen, talán hülyeség ezen agyalni, de rosszul esik. Ti hogy léptek túl ezeken a dolgokon?
2021. márc. 4. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ mit lájkol. Ha a bikinis fotóját akkor zavarna. Ha viszont egy olyan posztot ami humoros/bölcs/hasznos, egyáltalán nem zavarna.
2021. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fotókat nem rak fel az ex, csak bejegyzések zenékről, eseményekről, családi postokról.
2021. márc. 4. 10:08
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem léptem túl semmin, mert itt nincs min túllépni. Nem éri el az ingerküszöböm. Alapból nem nézegetem, miket és kiket lűjkol, szerintem ezt úgy 17 éves korára illik kinőnie az embernek.

Nem, bízom azokban a fajta emberekben akik szakítás után úgy tesznek mintha az ex maga lett volna az ördög vagy épp sose létezett volna.

2021. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Na rossz helyre került a vessző, szóval: Nem bízom azokban a fajta emberekben akik szakítás után úgy tesznek mintha az ex maga lett volna az ördög vagy épp sose létezett volna.
2021. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Mivel én száműzöm az exeimet az új életemből, zavarna ha a párom ezt tenné. El sem tudom képzelni hogy jóban, haverként, barátként lehessen maradni olyannal akivel valamikor szerelmesek voltunk és a legintimebb viszonyba kerültünk.

Szóval velem nem kap exeket az új, de én se kapjak.

2021. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha bármilyen kapcsolatban van az exével (ismerőse fb-n, barátok, stb), az nálam kizáró ok. Szakadjon már le mindenki a múltjáról, a halott nagyit sem tartogatod a szobában, hanem eltemeted és magadban őrzöd az emlékét... 🤦🏻‍♀️
2021. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
6 csakhogy az exed nem halt meg, és nem lehet egyik pillanatról a másikra kiírni valakit mert te eldöntötted, hogy vége.
2021. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy nagyon szarul választasz partnert ha később ki tudod zárni csak úgy. Nem tudnék olyannal járni aki nem lenne amúgy barátom.
2021. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
8. Egy szóval nem mondtam hogy csak úgy zárom ki. Pokolian fáj és szenvedés az egész folyamat. De ha folyton ott van az életemben hogya francba lépjek túl rajta?
2021. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
9 Miért szerinted csak úgy lehet valakin továbblépni, hogy minden emlékét meggyalázod? :D Azt a gyenge, gyáva szar megoldást, gratulálok :D
2021. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!