Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyenkor mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mit kéne tenni a nőnek?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem velem történik ez, de egyik ismerősöm párkapcsolata több szempontból is fura nekem. A párja sose megy át hozzá, mindig csak ígérget. Más nők képei alá kommentel és folyamatosan írányítja hogy mi áll jól neki, mi nem stb, mit vegyen és ha neki nem tetszik egyből leszidja. Én nem akarok beleszólni de nektek erről mi a véleményetek?
2021. márc. 4. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen mindegy mi a mi véleményünk, mert az az ő életük. Ha egy nő ezt eltűri akkor neki biztos megfelel.
2021. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, én csak furcsálom hogy tűri. Mert nagyon nem hagy neki a párja teret
2021. márc. 4. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok dolgot furcsállok, de az én életem is furcsa...
2021. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy olyan dolog, amire az embernek magának kell rádöbbennie.

Én is hittem az ígéreteknek éveken keresztül, de már lezártam. Magamtól. Pedig próbáltak figyelmeztetni, csak nem hallgattam senkire.

2021. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!