Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántottam a barátomat, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántottam a barátomat, nagyon szégyellem magam. Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kézen fogva sétáltunk, amikor elkezdett beszélni egy celeb nőről, aki neki nagyon tetszik.... Ekkor mérgemben és féltékenységemben nagyon megszorítottam a kezét, belenyomtam a körmöm és most sebes neki... úgy szégyellem magam és annyira bánom de mégis úgy érzem, hogy megérdemelte. Annyira szeretem, sosem bántottam... Emiatt a nő dolog miatt ma már veszekedtünk, és nem akartam róla beszélni többet, azért tettem amit tettem... Nagyon nagyon szégyellem és azt sem bánnám ha vissza adná vagy nem tudom... Ő megbocsátott már, nem haragos fajta... Nem akarom, hogy ez többet előforduljon de annyira féltékeny vagyok.

2021. márc. 5. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
O verbalisan bantalmazott. O kezdte, te visszaadtad. Nem mintha ez mentseg lenne barmire. Nem szorult bele sok intelligencia, de empatia sem. Biztos ot kell szeretned?
2021. márc. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Isten óvjon ilyen nőtől, meg persze én is figyelek nehogy megtetszen egy hozzád hasonló. Ezért kell már ismerkedésnél tesztelni a nőket!!!!!!!
2021. márc. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Idióta vagy.. ha legközelebb kapsz egy pofont visszakézből, egy büdös szavad nem lehet.
2021. márc. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A fizikai erőszak az erőszak, akár férfi követi el, akár nő.
2021. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Mind a ketten buták vagytok!
2021. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Szard le, a pasid se néz téged semmibe, ő is szándékosan kínzott.
2021. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Neked jogodban áll bántani.

Fordítva nem.

2021. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Ki az a celeb?:D
2021. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Az mindenképpen intő jel számodra, hogy felnőtt emberként nem tudod kontrollálni az indulataidat és a féltékenységed agresszióba torkollhat. Egy tizenévesnek már ki kell, hogy alakuljon olyan szintű önuralma, hogy maga dönt a reakciója felett, nem hatalmasodik el rajta egy kontrollálhatatlan erő. Akkor is, ha szándékosan provokálják! Pedig a párod ezt valószínűleg nem is szándékosan tette, csak az érzelmi intelligenciája nincs homéroszi magasságokban.

A féltékenységedet viszont kezelni kéne, mert egy normális önértékelésű embernek a párja csorgathatja a nyálát akármilyen celeb után, az nem fog féltékenységet kiváltani a másikból. Maximum kidobja a pasiját, hogy az menjen a celebjéhez. Ha a Te önértékelésed ilyen sérülékeny, azon egyedül Te tudsz segíteni, nem a külvilág, nem a párod viselkedése. Úgyhogy amit ebben a helyzetben tehetsz, az az hogy elkezdesz pszichoterápiára járni. Keress egy olyan pszichológust, akivel érdekes az önismereti munka. Ezen semmi más nem segít, akárhogy erőlködsz, akárhogy próbálod agyalással megoldani, mert a gyökerei valószínűleg nagyon mélyre nyúlnak a gyerekkorodba. Ezért kell hozzá egy profi vezető, aki tudja, mit keressen és nem engedi, hogy megtéveszd magadat.

2021. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!