Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mellé kell állni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mellé kell állni akkor is, ha nem feltétlenül van igaza?

Figyelt kérdés
Olyan esetre gondolok, amikor vitázik valakivel, és vagy nincs igaza, vagy nem biztos, hogy neki van igaza.

2021. márc. 5. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosan ne alázd meg azzal, hogy ellene vagy, kettesben beszéld meg vele, ha nem úgy gondolod!
2021. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Nyilvánosan ne alázd meg. De rávilágíthatsz arra, hogy nem pont úgy van, ahogy gondolja a dolgot. Mondjuk kulturált körökben belefér a vitába egy pontosítás is.
2021. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem állok mellé, ha úgy gondolom, hogy nincs igaza, és azt várom, hogy ő is álljon ki ellenem, ha szerinte nekem nincs igazam. Megalázó, kulturáltan veszekedésekbe amúgy sem mászom bele, egy kulturált vitában meg sosem értettem, hogy önálló emberként miért kéne az én álláspontomat képviselnie, ha neki van sajátja.
2021. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Hasonlóan látom, ahogy az első két válaszoló.

Ezt kijelentem akkor is, ha Madách "Az ember tragédiájában" Éva kijelenti: "A nő sorsa, hogy férjét védje, még ha bűnös is!"

2021. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
Szerintem társaságban illik max óvatosan pontosítani vagy korrigálni vagy kulturáltan ellenvéleményt formálni, ha meg ez nem megy, akkor nem kell beleszólni és privátban mondani neki hogy amúgy szerinted nem volt igaza. Mások előtt kioktatni vagy megalázni gáz. Nyilván a vita tárgyától is függ a dolog.
2021. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megalázni nyilván nem fogom, de a hülyeségben miért fognám a pártját? Normálisan kifejtem én is a véleményem, aztán kész. Különálló emberek vagyunk, szerencsére tudunk a magunk nevében beszélni és tudjuk magunkat képviselni.
2021. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Aki engem (#4) fentebb lepontozott - végiggondolta, hogy mit írtam?

Hiszen egyet értettem az első két válaszolóval (a 3.-kat még nem láthattam, de vele is egyetértek). Az utolsó mondatomban még azt is megírtam, hogy annak dacára értek egyet velük, ha Madách művében ez ellenkezőleg van írva.

2021. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs tétje a dolognak akkor én jobban szeretem ha van a másiknak véleménye és nem csak annyit hümmög hogy ja igazad van.
2021. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En azert arnyalnam. Van olyan helyzet, amikor melle kell allni, es majd kesobb kettesben megbeszelitek. Tipikusan ilyenek, amikor valaki a kapcsolatotokba akar belemagyarazni mindegy, hogy egy masik no/ferfi, vagy anyos. Ott nem a tupontos igazsagrol megy a vita.
2021. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Peterson is megmondta, hogy a hosszútávú vonzalom egyik alapja, hogyha szellemi kihívás a partner, és ennek része az is, hogy ha idióta, akkor tudtára adod.


A művészet abban van, hogy tereld a helyes felé finoman, mások előtt te se szeretnéd ha nyiltan kijavitanának.

2021. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!