Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

A párommal 8 hónapja alkotunk egy párt. A múltjáról alig-alig tudok tőle csak amennyit elmondott. Sokáig feltűnően kerülte ezt a témát pedig én őszintén elmondtam mindent. Azt mondta két barátnője volt, holott tudtam hogy több de letagadta. A legjobb haverja egyszer részegen elmondta nekem azt a 8 nevet, akikkel lefeküdt. Többet én is ismerek közülük, ugyanis barátként haverként mutatta be őket nekem, mert a kapcsolatunk alatt végig beszélgettek elmondása alapján barátként. Mikor 2-3 hónapja voltunk együtt képeket is küldözgettek egymásnak magukról, reagáltak egymás képeire. Ezen kívül minden közösségi oldalból 2,3 van neki és régen rendszeresen kitörölt mindent holott sose néztem meg semmit, sosem számoltattam el vagy tettem szóvá bármit is. Facebookon folyamatosan reakciózgat lányokat, és bejelöl olyanokat, akik a városban élnek, de nem ismeri őket (még) vagy olyan nőket akikkel régen ismerkedett, flörtölt majd lekoptatta őket. Ez nekem borzasztóan rosszul esik, mert nem régi lánybarátokról, ismerősökről van szó. Régen eltitkolta előlem a beszélgetéseket majd egy nagy veszekedés után kibukott és teljesen megváltozott. Azóta nem titkol előlem semmit feltűnően.

Mindig ha felhozom ezeket azzal takarózik hogy sosem csalt meg, nem is fog nincs okom féltékenynek lenni. Tudom hogy sosem csalt meg. A kapcsolat ezen kívül nagyon nagyon jó. De azt érzem, hogy ezekkel megaláz mások előtt. Szerintetek alaptalan a féltékenykedésem? Hogyan hozzam vissza a talán indokolatlanul eltűnő bizalmamat?



2021. márc. 5. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Most a múltja miatt vagy bizalmatlan? Jol értem?

Csak mert amugy azt neked kéne eldonteni hogy a multjában akarsz e részt venni vagy a jövője érdekel.

2021. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább neki kellene bizonyítania, és visszahozni a bizalmadat. Nem csalt meg tettekkel, de ettől függetlenül hazudott. Meg kell mondanod, hogy neked mi fér bele, mi nem, és neki tartania kell magát ezekhez.

Hogy ennyi hazugság után ez lehetséges-e, azt neked kell tudnod. Én nem hiszem, hogy félre tudnék nézni, főleg, hogy elég aktuális probléma, nem arról van szó, hogy a kapcsolat elején bizonytalan volt, majd ez elmúlt, és magatól tálalt, bizonyítva, hogy túl van ezen, tiszta lapot akar, és csak te számítasz neki.

2021. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem alaptalan!Gondold át ezt a kapcsolatot!
2021. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én menekülök az ilyenektől de te tudod
2021. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van sajnos az önbizalomhiányom miatt gyakran érzem azt túl szigorú vagyok ilyen téren vagy alaptalanul vagyok bizalmatlan. Köszönöm a válaszokat és véleményeket
2021. márc. 5. 10:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Abbol latszik, hogy mennyire tisztel teged, ahogy a kapcsolatot tiszteli. Namarmost aki idegenek jelolget, az pontosan nullara ertekeli a kapcsolatot. Masok az ilyen embert ugy hagyjak ott masodpercek alatt, hogy pislogni sem tud. Nem mukodik a menekuloosztonod.
2021. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Durva lenne, ha bármelyik haverom tudná, hogy kikkel feküdtem le, pláne olyan, aki részegen fecseg egy másik nőnek.
2021. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem bízol benne akkor keres olyat akiben megbízol. Sok hal van a tengerben
2021. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan barát akivel együtt nőttek fel egy utcában laknak és mindent tudnak egymásról.
2021. márc. 5. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. Ez nem ok a részegen fecserészésre.
2021. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!