Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Máshol is ugy van hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol is ugy van hogy egy idő mulva kikopik a bujás ölelés csók a kapcsolatbol? Állandoan ez megy nekem uj srácokkal

Figyelt kérdés

Eleinte szerelem csók minden aproság, nagyon jo szex, boldogság.


Aztán valahogy nem igénylik nem nyujtanak ilyeneket csak elvagyunk, meg a szex.


És bennem ami zajlik: kívánom, imádom őt, aztán ezek miatt ahogy kopnak ezek orgazmusproblémáim lesznek, még később a szexet sem kívánom vele és halogatni kezdem, és fájdalmak ébrednek fel bennem szeretethiány meg ilyesmik.

Csak ennyiktől, hogy pl nem csókol meg, vagy háritja az ilyen jellegű közeledéseim pl felpattan az ágyról ha épp oda akartam volna bújni hozzá mikor bemegyek a szobába.


A mostani páromnál is ez alakul ki.

Korábban még beszéltem rola neki hogy nekem ezek hiányoznak, de nem jön belőle.

Es most ott tart hogy szexben vette észre hogy blokkom van, kérdezi mi van velem, mi tortént velem nem ilyen voltam, es most kamuzok összevissza, hogy nem tudom miert nem megy nem tudom elvezni, és kezdek színészkedni neki, de meg hanyagolni is a szexet.


Most megint és ujra meg ujra szakitsak mindenkivel egyfolytában ea mindig pár honapos kapcsolataim legyenek?



2021. márc. 6. 07:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*eleinte minden van a kapcsolatban minden jo
2021. márc. 6. 07:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős... Nekem a változatosság illetve az egymás fenekéből való kibújás sokat segített. Legyen saját életetek is egymás mellett, ne telepedj rá annyira a másikra, foglald el magadat te is. Hétvégente szervezzetek külön programot magatoknak, elég egy pár órás is. Legyen miről beszélgetni. Egy szóval ne hagyd ellaposodni a kapcsolatot.
2021. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után minden unalmassá válik. Nálam az unalomba fordulás alapköve az unalmas partner. Amikor azt látom hogy csak elvan, persze a párkapcsolat is arról szól, hogy oké együtt vagyunk, van kötelező szex, néha kimozdulás stb. Na ez innentől fogva lejtő! Nem kell hogy egy pasi rajtam csüngjöm. Engem taszít ez az örökös ölelkezés, csókolózás. Ennek megvan a helye és az ideje. Én teljes életet élet, aminek a része a párkapcsolat. Nem fordítva! A jelenlegi párom szintén teljes ember, neki is megvan a saját élete, dolgozik, mellette nagyon nyitott, nagyon ügyes, nagyon lelkes. Már eleve ez a lendület hoz akkora szikrát, hogy felnézzek rá, nincs mellette unalom. Értem ezt a szimpla beszélgetéseinkre is, mindegy miről beszél, azt úgy adja elő hogy meg is értem, és érdekessé válnak a számomra. Volt olyan párom is, aki ehhez képest a megtestesült unalom volt. Semmi sem érdekelte, alig volt témája, mellette még a saját energiáimat is elszívta. Nem is voltunk sokáig együtt.


Azt is tudni kellene hogy neked és neki mire van szüksége. Elég-e neked az az ember, aki ilyen vagy olyan. Szenvedni nem kötelező. Az hogy te olyan lelkes vagy, az sem biztos hogy a valóságot tükrözi, ugyanis lehet hogy csak önmagadat csapod be.

2021. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak a szervezetben. Amikor ez megtörténik, csökken a bújás és az intimitás iránti vágy. Ezért kell(-ene) ápolni a kapcsolatot, és nem azt a nyamvadt telefont buzerálni. (Ez nem a te hibád, de tanulj belőle te is.
2021. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nálunk nincs unalom..
2021. márc. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!