Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom felhívt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom felhívta az exét, mert karanténba került, erre ő meg segítséget kért pont tőle? Ez jogos?

Figyelt kérdés

A párom tartja az egyik exével a kapcsolatot, de ilyen évente 1x-i dolog, ami érthető is, mert hosszú kapcsolat volt engem nem is zavart eddig ez.

Most ráadásul én szóltam a páromnak (de már bánom), hogy kiírta a nő face-re, hogy karanténban van (most volt vmi születésnap és annak kapcsán. Erre párom felhívta, a nő meg segítséget kért tőle ez miatt, de ez olyan, hogy el kell menni hozzá, vmi bevásárlás. A nő a szüleivel él meg a gyerekével, szóval én ezt nem is értem, tudja, hogy van új kapcsolata a páromnak meg már vagy 10 éve szakítottak ha nem több.



2021. márc. 6. 23:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, a gyerekének az apja nem a párom.
2021. márc. 6. 23:26
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez egy emberi gesztus, segítséget kért egy embertársa, és a másik meg segít neki. Valószínűleg egy olyan ajtóban lerakom bevásárlás lenne és be se tenné a lábát a lakásba. De ha ennyire aggódsz, igazából együtt is elmehettek és te is segíthetsz a vásárlásban.
2021. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem olyan szitu amin ki kéne akadni.
2021. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
10 éve szakitottak, aztán felhivja?? Nem, nem normális. Gondolom a csajénak most épp megint nincs kanija. A párod próbálja jelezni, h ő van... Érdekes... Ja, nem.
2021. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk az sem normális, h te foglalkozol ezzel a nővel... Kit érdekel, h mi van vele? Nem, te igen, te hoztad szóba? Mi a ló... Na mindegy. Igencsak belterjesek vagytok agyilag. Szóval, kavarjatok csak, így izgi az élet.
2021. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass a kettesre. Ha aggódsz, menj el vele vásárolni, rakjátok le az ajtóban és meg van oldva. Eleve te csináltad magadnak a problémát. Ha nem szólsz neki, lehet meg se tudja és fel se hívja. Megj.: Lehet, hogy maga a csaj+,és akkor a család összes többi tagja is karanténban van. Tök mindegy hányan élnek, ha egyikük se mehet ki🤷
2021. márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, ha ő karanténban van, akkor mindenki más is abban van, aki vele él (én legalábbis így tudom), ergo egyikük sem hagyhatja el a lakást.

Azt írtad, több, mint 10 évig voktak együtt, szépen váltak el, ergo szerintem alap, hogy ilyenkor segít nekik. Oké, vannak szervezetek, meg szolgálatok, amik ilyenkor rendelkezésre állnak, de, mivel egyre többen vannak karanténban, az ő kapacitásuk is véges. Amúgy sem több órás látogatásról van szó, ha karanténban vannak (sőt, be sem mehetne senki), hanem annyiról, hogy a párod bevásárol, az ajtó elé rakja, az exe meg a pénzt (vagy átutalja) , szóval elvileg nem is fogják látni egymást.

2021. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha karanténban van, akkor eleve egyik családtagja sem mehet el otthonról.

A párod meg nem mehet be hozzá.

Leteheti az ajtóban a táskát az élelemmel.

Most akkor mire vagy féltékeny? A szalámira meg a kenyérre, amit vesz neki?

2021. márc. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem azért kicsit fura, hogy a nőnek nincs egyetlen egy szomszédja, rokona, barátja, munkatársa vagy bárkije, akit megkérhetne ilyesmire. Bár én is jóban vagyok az exemmel, az előbb felsoroltak közül bárkit előbb kérnék meg ilyesfajta szívességre.
2021. márc. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor bevásárolnék az exférjemnek, ha szüksége lenne rá. Szépen váltunk, hosszú időt voltunk együtt, emberileg (barátként) ma is tartjuk a kapcsolatot. De 0 % esély van arra, hogy újra összejöjjünk, nem véletlenül váltunk el.

A párom soha nem is volt féltékeny emiatt.

Menj vele bevásárolni, ha aggódsz, és örülj neki, hogy ilyen törődő párod van.

2021. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!