Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elkerülni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elkerülni, hogy a laza kapcsolatban ne szeressek bele a másikba?

Figyelt kérdés
L
2021. márc. 7. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Hogy nem érdekel a laza kapcsolat, ha már előre félek, ismerve önmagam.
2021. márc. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha te olyan csaj vagy, aki beleszeret a pasiba, akkor ne erőltesd. Nem neked való ez.
2021. márc. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Úgy, hogy eleve nem mész bele.
2021. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Ne kezdj laza kapcsolatba, ha úgy érzed bele tudsz szeretni. Nem mindenki képes rá.
2021. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Amit te keresel szerintem az szeretet,gondoskodás ,mert éppen attól félsz hogy beleszeretsz a másik félbe.Ha erre van szükséged tudat alatt akkor nem fogod tudni elkerülni.De ha az alkalmi párod nem akar többet valószínű hogy csalódni fogsz,és ő is.

Persze ha neki is bejössz úgymond és ő is komoly kapcsolatot szeretne akkor még jól is elsülhet a dolog.

Lehet hogy most megköveznek de én nem szeretem az úgymond laza kapcsolatot,csak elbizonytalanít önmagamban,én tudom hogyha akarok valamit egy nőtől.Szerintem a laza kapcsolatoknak pont azért nincs jó vége mert előbb utóbb az egyik fél szerelmes lesz,de pont akkor a másik meg nem,ennek is rengeteg oka lehet.

Ha valaki szimpatikus azt tudatom vele a legelején és ez így tiszta.Ez a laza dolog nekem ezért nem megy. De nem mindenki egyforma ez csak az én véleményem. 35f

2021. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint sehogy. Egy laza kapcsolatnak 3 inditéka lehet szerintem:

-Érzelem a felek közt; kisebb vagy nagyobb, de ebből a szerelem lesz az egyik félnél biztosan

-Nagyon, de nagyon müködő kémia; itt annyira jó a másikkal ,,lazulni" hogy megjelenik a féltékenység, és kötödni kezdenek egymáshoz, hogy ne készítsék el a lazuló párjukat. Ezekből a lazákból lesznek a nagyon rossz párkapcsolatok, mivel azt hiszik, hogy ez a kötödés szerelem, majd amikor a hormonok, lenyugodnak, azzal együtt vész el a varázs...

-Barátság extrákkal; úgy is nagyon jó barátok vagyunk, mért ne vezethetnénk le egymással a feszkót? De itt az egyik mindig többet érez :/ Meg miután bejönnek az extrák, a barátság nem úgy müködik, mint rég, pl. sok mindent már nem, vagy legalábbis nem úgy beszélsz meg egy extrás baráttal. Szintén ez a mélyebb, de zártabb kapcsolat tünhet szerelemnek, de ez is később kiderül, hogy nem az.


Tehát a laza kapcsolat, olyan közelséget és nyitottságot állít a két fél közzé, ami két random ember közt nincs. Ennek tüneteit pedig szerelemnek fogjuk gondolni. Persze ideig-óráig müködhet, de amint valamelyik fél többet kezd bele látni, azzonal be kell fejezni. (És ha valamelyik többet kezd érezni, nem szabad titkolnia, mert csak annál rosszabb lesz késöbb)

2021. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyat kell keresned aki birja elviseli nem teher neki az sem, ha szerelmes vagy. Ennyi csak.
2021. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6#olyan jol leirtad mindezt.


Leirnád azt is hogy akkor mi a valodi szerelem ha szinte "minden"csak az illuzioja annak?

2021. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!