Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző vagyok, ha így érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok, ha így érzek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval másfél éve, aki nagyon aranyos, külsőre is az esetem, de nem jöttem össze vele, mert ragaszkodtam az exemhez, és túl gyors lett volna a tempó. 1 évig barátság extrákkal kapcsolatban voltunk, és hihetetlen volt vele a szex, iszonyatosan hiányzik... A barátságunk is nagyon mély volt, ő többször szerelmet vallott, de az exem miatt visszautasítottam, mert úgy éreztem nem állok készen új kapcsolatra.


Viszont ő neki barátnője lett, én továbbra is színészkedtem hogy az exem miatt nem tudom őt szeretni, de igazából hihetetlenül mellbevágott. Annyira fájt, hogy arra hivatkozva hogy a barátnője ne legyen féltékeny, megszakítottam vele a kapcsolatot..


Eltelt 5 hónap, ők nagyon boldogak, viszont egyre jobban hiányzik, és most jöttem rá, hogy beleszerettem, és bár akkor korainak éreztem, most már készen állnék... Én próbáltam mással ismerkedni, de mindenkiben őt keresem.

Mit csináljak? Próbáljak meg egy közeledést? Vagy tényleg mit lehet ilyenkor csinálni? Önzőnek érezném magam de nagyon szeretem őt... Tudom hogy aranyos és azt érdemli hogy foglalkozzanak vele, nem azt az elutasítást amit tőlem kapott... És neten nagyon úgy tűnik hogy úgy vannak a csajjal, mint borsó és a héja. ismerősöktől is azt hallom, hogy a srác mindenkinek meséli, hogy mennyire szereti őt...


Belehalok :(

23 évesek vagyunk.


2021. márc. 7. 10:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Nem vagy önző, csak annak érzed.
2021. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vonat már elment..


Eddig ő szenvedett miattad mert nem akartad, ha tényleg szereted hagyd békén, hogy boldog legyen. Te nem becsülted meg más megbecsüli.

2021. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Jól megvan a barátnőjével. Ne most akarj közeledni.
2021. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nem melletted lett ez a nője..
2021. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sakk-mattnak érzem :(

Nagyon szerelmes volt belém... Én is éreztem valamit, rengeteget aludtunk együtt, simogattam, tehát úgy viselkedtünk mint egy pár. Felfoghatatlan, de megértem hogy nem várhat rám örökké.

Nagyon sokszor megbeszéltük, hogy idő kell nekem mert egy 5 éves kapcsolat után nehéz egy új komoly kapcsolat...


Ezt nevezik akkor azt hiszem annak hogy rosszkor rossz helyen.

Szívem szakad meg hogy nem teljesült be a kettőnk dolga, de azért picit még reménykedem...

2021. márc. 7. 11:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne reménykedj, engedd el, mert a végén te leszel D-kosár2. Ne várd, szakítanak, és jössz te. Mi van, ha 15 évig együtt lesznek?

Tanulj az esetből, és legközelebb legyél okosabb. De ha nem akarsz hosszú ideig szenvedni, akkor ezt a fiút kerüld el. Reménykedni felesleges, valószínűleg benne örökre tüske marad a sok elutasítás, és a következő barátnője se te leszel.

2021. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A leírás alapján halj bele, de úgyse fogsz:)
2021. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 D-kosár2. Ezen behalok 😂😂😂
2021. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy önző.


Egyszerűen nem ő volt az igazi. Ha az lett volna, akkor ő sem szeret bele másba (gondolom, amikor ismerkedett azzal a lánnyal, a ti "kapcsolatotok" még tartott), és te is összejöttél volna vele. Sajnos a szex ilyen, hormonok szabadulnak fel, amelyek megerősítik a kötődést.


Most azt tudom tanácsolni, hogy gyászold meg az érzéseidet. Építsd újra saját magad, és csak utána kezdj el ismerkedni. Amíg nem tetted túl magad a srácon, ilyen "barátság extrákkal" dologba se kezdj bele, bár azt amúgy sem ajánlom.

2021. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem onzo vagy, viszont igy jartal. Ez egy lecke. Elvesztetted.
2021. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!