Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha beteg vagyok jogos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteg vagyok jogos hogy nem akarok bulizni menni? Osszeulni a baratokkal? Baratom szulinapjat unnepelnenk kettesben akk igy. Mit reagalnatok ha baratotok ennek ellenere is elakarna menni megunnepelni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Semmit nem szólnék hozzá, mert nemár a barátai ne tudjanak vele találkozni mert én most nyamvadtkodok, szépen pihizek a forró tea mellett és reménykedem, hogy jól érzi magát. Csak azért mert én beteg vagyok nem akarok megvonni tőle a bulit szóval nyugodtan hagynám elmenni. 27N
2021. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen jogos, főleg Covid idején. Aki beteg, maradjon otthon.


A másik dologról: nos, én azért örülnék, ha mellettem lenne a párom, és ápolgatna, amikor beteg vagyok. Nem pedig a barátokkal bulizna. Nem szólnék bele a dologba, de nem esne jól.

2021. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen jogos, hogy betegen te nem akarsz menni, de én nem várnám el, hogy akkor ő se találkozzon a barátaival. Ha egyáltalán felmerült, hogy te is tudnál menni, akkor gondolom azért nem vagy annyira rosszul, hogy ápolásra szorulnál. Előtte vagy utána majd ünnepeltek kettesben. Az ő szülinapja, érezze jól magát, én nem akarnám, hogy lemondja a bulit csak azért, mert én nem tudok menni.
2021. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak hat tavkapcsolatban vagyunk nemtudnank csak ugy leugrani ilyen helyzetben xd
2021. márc. 7. 14:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt eddig nem írtad, így tényleg nem lehet aznap mindent. Esetleg beszéljétek meg, hogy veled akkor találkozik vagy előtte lévő nap vagy másnap és akkor ünnepeltek csak kettesben. Attól, hogy nem pont a szülinapján lesz, még nem lesz rosszabb. A bulit viszont gondolom már megbeszélte a barátokkal, nehezebb lenne azt átszervezni.
2021. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert az most szombaton lenne marmint a buli en meg szerdan mennek le hivatalosan szerdan lesz a szulinapja. De a multkor is 3 ejszakat maradtam pedig mindig 4et szoktam es ja most maradnek 4 ejszakat a multkor is akarta h maradjak xd akkor menjek kedden?
2021. márc. 7. 15:08
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

1. Az ő szülinapja, nem is a tiéd. Akkor hagy döntsön ő a dologról. Majd a tiéden azt csináljátok, amit te akarsz.


2. Tehát együtt fogtok tölteni egymással így is jövő héten 3 éjszakát és az a baj, hogy nem 4-et? Menj már! Azért ezt még csak ki fogod bírni.

2021. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Mi a betegség tárgya? Ha valami vírusos cucc (covid vagy sem, tök mindegy), akkor nem csak hogy a buliba nem mennék el a helyedben, hanem hozzá sem.

Engem nem zavarna, ha bulizni megy amíg én otthon szerencsétlenledem. Mi majd megünnepeljük a tényleges szülinapján, vagy egy héttel később.

2021. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Így végképp nem értem a problémád. Ha a szülinapja szerdán lesz, te ott leszel vele és a barátaival szombaton ünnepel, akkor mi a probléma? Szerdán ünnepeltek együtt. Ha komolyabb bajod van, akkor szerintem mondjuk inkább ne menj, nehogy megfertőzd. Ha nem, akkor meg az is lehet, hogy szombatra már semmi bajod nem lesz és mehetsz te is bulizni. Az még majdnem egy hét.
2021. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te a 21 éves távkapcsis csaj vagy, ordít az írásodról...
2021. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!