Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vannak kételyek bennem a jövőt illetően?

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg:


Barátnőm a vizsgája miatt 2 hetet nem dolgozott mert nehezen tanul, így csak a tanulásra öszpontosított. Ezzel nincs baj de megkérte tesóm hogy segítsen neki. Ez lett vna 3óra kB. Ő amúgy sokat segít neki és bármikor fordulhat hozzá a munkája kapcsán. Nos a tanulásra hivatkozva csak a vizsga után csinálta vna meg.

Nem fért bele a 2 hétbe, de ugyanakkor reggel 9kor kelt csak..szal 10nél előbb nem kezdett tanulni..nekem szarul esett h akitől annyi segítséget kap nem csinálta meg..mert a 2 hetbol nem volt 3oraja , annak ellenére h 10nél nem állt neki előbb tanulni simán felkelhetett vna egyik nap előbb..


Én simán megoldottam vna hisz a tanulás nem azon a 3örán múlik pláne 2 hét van rá+ ha már annyit segít nekem inkább később tanulok pótláskent..( de amúgy is este 7-kor már játszott a telón)..


Sok hasonló viszonyulása van dolgokhoz..


2021. márc. 8. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Te egy stréber vagy?
2021. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy készül a vizsgára, nem csak a tanulásból áll, hanem a pihenésből is. Ha ő fejben csak ott akar lenni és csak magára figyelni, akkor hagyni kell, mert ő érzi.

Nem tudom mit vagy felháborodva ha neked nincs is közöd a dologhoz. Nem te tanultál, nem te kértél segítséget, tök mindegy, hogy a tesód meg a barátnőd, ezt nekik kell lekommunikálni. És mi aggaszt a jövővel kapcsolatban? Hogy nem mondhatod meg neki mit hogy csináljon?

2021. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy tűnik hogy ez egy jó indok amit meg tudsz lovagolni hogy beleköthess
2021. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak 1, nem érdekelne a tanulás abban az esetben ha van rá 2 teljes hetem,meg nem máról holnapra kapta meg a tananyagot. Pláne ha nem 1nap kiesésről lenne szó. 2, ha annyira fontos a tanulás nem 9 fél 10kor ébredezek..és már este 7től játszok a télen éjfélig..3, 3óra nem a világ ha egy nap felkelt vna 7kor és nem 9után simán meg tudta oldani..
2021. márc. 8. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi vagy te? Valami diktátor?

Menj, segíts te a tesodnak

2021. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Komolyan.. Gondolkodtam hogy túlzásba estem e, én vagyok 2#.

De milyen jogon gondolod úgy, hogy ebbe beleszólhatsz? Te segítettél a tesódnak? Bérhez irreleváns. Ha 10-7 között tanult, az bazi nagy idő intervallum. De attól még, hogy neked kevesebb is elég lenne, attól még lehet hogy másnak nem.

Szóval ja, nem gondolom h túlzásba eszem.

Neked mi bajod van?

És a kérdésedre a válasz:

Igen, ilyen hozzáállással aggódj jövő miatt. Ha ennyit ugrálsz, ki leszel rakva. És tök jogosan.

2021. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Abban kellett volna segitenie hogy megcsinálja a kezét mivel körmös így neki könnyebb gyorsabb. Tesóm drogériában dolgozik aminek profilja a körmös alapanyagok. így ő is otthon van a témában sokat segít bnőmnek meg ha újdonságok jönnek mindig gondol rá és hoz neki belőle. Így sztem annyit megérdemelt volna..
2021. márc. 8. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a tesód megkérte valamire a barátnődet, a barátnőd meg nemet mondott. Ez az ő kettejük dolga, nekik kell lekommunikálni és rendezni.

Neked ebben nincs szereped.


A barátnőd magában biztos mérlegre tette, hogy a tesód sokat segít neki kontra készülni kell a vizsgájára. Ezt a döntést hozta. Semlegesítette a külső hatásokat, hogy csak a vizsgára figyeljen. Valószínűleg mert stresszes volt neki, így a tanulás mellett kellett neki a nyugalom is, és hogy most csak magával foglalkozik.

Tartsd tiszteletben a párod döntéseit, főleg ha az életét érinti a kérdés. A tesód életét nem érinti hogy milyen lesz a körme, maximum kisebb kellemetlenség.

Miért fontos rákényszeríteni z akaratodat? Szerinted nem fontosabb a vizsgája mint a nővéred körme? Tartsd tiszteletben a magánszféráját.

Vagy ha te elgondolsz valamit, hogy egy nehéz feladatot hogy fogsz megoldani, de a barátnőd másképp látná jónak, akkor úgy fogod csinálni ahogy ő mondja?

Akkor is ha neked az nem felel meg?


De a lényeg akkor is az, hogy két ember közötti kommunikációban tehetsz javaslatot, de nem szólhatsz bele. És nem a barátnőd mellett álltál ki, pedig mellette kellet volna. Ebben az esetben nem voltál valami jó társ.

Azért gondolj már bele.

Vizsga kontra körmök.

2021. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó van igazság benne, de ő ha segítséget kér nem azt a választ kapja h majd ekkor meg akkor hanem a saját dolgukat félre téve segítenek v félre teszik és mennek. KB. neki is ezt kellett volna tenni..
2021. márc. 9. 08:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne félretenni? Miért kell hogy mások elsőbbséget élvezzenek a saját életemben? Van olyan helyzet és személy, de azt mindenki maga dönti el.

Minek tettél fel kérdést, ha kötöd az ebet a karóhoz, és még hozzászólások alapján sem látod be, hogy neked ebben nincs igazad?

Erőszakos vagy.

2021. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!