Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal megbeszeltuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal megbeszeltuk, hogy egyikunk sem fog lajkolni mast, es megis lajkol.. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Par keprol van szo instan, olyan lanyoknal akiket kovet. Viszont pont ez a zavaro, hogy nem szokott lajkolni es most látni, hogy adott lany csak egy vagy ketto kepet lajkolja ez meg jobban idegesit. Foleg azok utan hogy megbeszeltuk kb fel eve, hogy ezt abbahagyjuk, mert mindkettonket zavar. En nem is lajkolok ferfiakat azota, viszont mostanaban 'fura' erzesem van es megneztem, hogy lajkol-e masokat es hat azert talaltam parat.. Elegge kiakadtam, szerintem jogosan, ő meg azzal jon, hogy "miert terrorizalom" "mi bajom mostanában"..

2021. márc. 9. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Tini párkapcsolatok kategória...
2021. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha megbeszéltétek, hogy mindkettőtöket zavar és ezt nem csináljátok, de ő továbbra is megteszi, akkor hazudott neked. Azért mondja, hogy terrorizálod, mert ő is tudja, hogy hazudik. Te is likeolgass továbbra is. Ha számonkéri, akkor mutasd meg neki, és emlékeztesd rá, hogy ő kezdte a hazudozást.
2021. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Tragédia
2021. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Kell ez a dráma? Szakíts vele majd rájössz, hogy nem attól működik egy kapcsolat, hogy magadhoz szigszalagozod.
2021. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Te jó ég atya facca ezt a rettenetes borzalmas tettet...a világnak vége
2021. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Persze jogos hazudott.....de most bakker komolyan azért kell vitát csinálni ami a neten megy? Hova tart ez a világ jó isten.....
2021. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Kösd be a szemét is, mert ha nem lájkol, akkor is néz!
2021. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem az a baj, hogy tetszik neki más nő is, de miért kell minden áron belájkolni, főleg, ha egyszer már meg is beszéltétek? Tiszteletlen, és mintha direkt ezzel akarná bizonygatni magának, hogy ő nem papucs, mert akkor sem szabhatod meg neki, mit tegyen.. Én elengedném, ha annyit se lenne képes megtenni értem, hogy nem nyom rá egy gombra..
2021. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Hu én teljesen megértelek. Nem az a lényeg, hogy lájkol hanem hogy egy számodra fontos kérdésben helyesel, aztán meg “szembeköp”. Minek hazudni? Miért nem mondja azt hogy figyelj, én ezentúl is lájkolni fogok. Aztán te majd döntesz hogy ez neked belefér e vagy viszlát. Nekem is megalázó, amikor a párom közeli ismerős szingli lányokat lájkol. Szóvá is tettem. Itt azon van a hangsúly hogy nem veszi tudomásul a kérésedet.
2021. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Hála az égnek az én párom teljesen tisztában van vele és nem probléma neki, hogy nézegetek mást, neki is meg van engedve, hisz a bizalom megvan, hogy egyikünk sem lép félre.
2021. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!