Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lenne zavaró számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne zavaró számotokra ha a párotok nem kezdeményezne alapvetően semmit sem?

Figyelt kérdés
Pl a szeretgetés sem és a szexet sem meg úgy alapvetően semmit. A legtöbb dologban benne van és nagyon szereti és odaadással teszi, de magától semmit sem kezd el.
2021. márc. 10. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Őszintén, nekem fontos a szenvedélyesség, ez pedig szerintem egy szenvedélyes ember esetében nem igazán lenne.
2021. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb csak annyir hogy én sem kezdeményeznék. Aztán meglátnám mi sül ki belőle. Simán hidegvérrel. Én el tudok engedni is, ha el kell.
2021. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hamar vége lenne a kapcsolatnak.
2021. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Volt ilyen pasim. Szerette a szexet, de mindig nekem kellett kezdeményezni. De tényleg, egyetlen olyan alkalom sem volt, amikor nekemesett volna. Megcsaltam egy rámenős pasival :D
2021. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráunnék hamar.
2021. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavarna. Nincs túl jó önbecsülésem, szóval kell a visszajelzés, hogy nem csak én akarom ezt az egészet. Ha nem kezdeményezne soha, az olyan lenne, mintha nem is érdekelném már
2021. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lett már vége (részben) ilyen miatt kapcsolatomnak.
2021. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Zavaró. Volt ilyen kapcsolatom.

Csak én kezdeményeztem a szexet. Egyszer kipróbáltam, hogy akkor megvárom, hogy ő kezdeményezzen. Eltelt 3 hét, semmi.

Aztán egyszer megkérdezte, hogy mi történt, hogy nem akarok folyamatosan rámászni. Mondtam neki, hogy őt semmi nem gátolta, hogy kezdeményezzen. Ugyanúgy majdnem együtt laktunk, a heti 7 éjszakából kb. 4-et együtt aludtunk...

2021. márc. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ah, nem lennénk sokáig együtt.
2021. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez volt az exférjemmel. Mindig én kezdeményeztem, aztán meguntam. Egy idő után elhalt az egész kapcsolat. (úgy nem lehet hosszútávon, hogy mindig csak az egyik tesz a kapcsolatért)
2021. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!