Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha unatkozom a párom mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha unatkozom a párom mellett, az mire utal? Hogy lehet tenni ellene? A kapcsolat hűlt ki, vagy az érzelmeim?

Figyelt kérdés

Unatkozom mellette a közös programokon, úgy érzem nincs mondandóm neki.

/Párom tök jól elvan így/mellettem.../


2021. márc. 11. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2021. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves #1es!


8 hónapja!

2021. márc. 11. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég hamar kihűlt akkor, sajnos. :( én is éreztem így, elidegenedett mellettem az exem, akivel 7 évig voltam együtt. Egy ideig próbáltam beszélni, de sajnos, másokkal már sokkal jobban megértettük egymást. (barátokkal)

Így egy idő után már kedvem sem volt megszólalni, csak sétáltunk egymás mellett. Sajnos sok jövőt így nem jósolok nektek. :(

Esetleg történt valami vele, ami miatt ő csendesebb lett?

2021. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mások mellett van mondanivalod?
2021. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves #4es!


Igen!

2021. márc. 11. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Miért a párod unalmas ha te vagy az? :D Tipik nő..
2021. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen kezdj el vitát generálni a semmiből, 20mg érzelmi hullámvasút javallott.
2021. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha programokon unatkozol, az baj. Mert amugy egyutt elve, sot osszezarva elkerulhetetlen az unalom, es azt sajat kulon elfoglaltsagokkal lehet feldobni.

Ha csak a programokat unod, nem a parod, akkor meg mindig van halvany esely, hogy valami kulon es egyutt modon osszatok be. Attol tartok, a parod megsertodne, ha megtudna, te meg jol viselkedsz csak, amig birod.

2021. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Itt az ideje átnyergelni egy szórakoztatóbb fickóra. Mint amikor csatornát váltasz.
2021. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!