Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
5 éves kapcsolat, sok vita volt, de meg lett beszélve. Nem mondom, hogy nincs egy hiba se, de amit a világban látok kapcsolatokat, ahhoz képest becsülni lehet. Én már egyszer ténylegesen megtettem a szakítást és nagyon határozott voltam benne, de aztán elgyengültem és újrakezdtük. Azt hiszem már megbántam, de közben szeretem is. Egyszerűen zsigerileg azt érzem szakítani akarok, nincs benne izgalom. Egyszerűen azt érzem egyedül akarok lenni és azt csinálni amit akarok. Perzse tudom, hogy sokszor lennék magányos és őt is sajnálnám, hogy újra kéne építenie az életét, mert eddig együtt terveztük.
2021. márc. 14. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerek nincs, közös hitel nincs, szakítanék.
2021. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1-essel egyet értek.
2021. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De olyan nehéz :(
2021. márc. 14. 19:20
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Vigyázz, mit lépsz, mert nagy az esély, hogy nincs visszaút.
2021. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyedüllét is jó. Másképp jó, mint egy kapcsolat, de jó. Ha nem vesztesz semmit, akkor miért ne?
2021. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De lehet vesztek vele, mondjuk soha többé nem találok normális embert. Hozzá kell tennem sokat éreztem magam megalázva. Úgy érzem a szerelem miatt idealizálom ezt a kapcsolatot.
2021. márc. 14. 19:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyen találsz olyan látszólag normális embert, aki szintén megaláz, szóval nem igazán volna veszteség.
2021. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért érezted magad megalázva, kérdező?


Én is 5 év után szakítottam. Nem fogok hazudni, még most is borzalmas... De meg lehet lépni. Kíváncsi vagyok, egy év múlva hogyan fogom látni a helyzetet.

2021. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amikor tényleg mélyen voltam, akkor elfordult, sokszor engem hibáztatott dolgokért, ilyenek
2021. márc. 14. 19:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Ez a hibáztatás a legborzasztóbb, főleg akkor, ha te kéred meg, hogy valamin változtasson (olyan dolgon, ami jelenleg rossz), és ő előjön egy 2-3 éves sérelemmel. :D
2021. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!