Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fokozatosan, vagy elvágólagosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fokozatosan, vagy elvágólagosan érdemes szakítani?

Figyelt kérdés
A barátommal közös megegyezéssel szakítunk. A A szakítás okán kívül nincsen semmi bajunk egymással, sőt jó barátok is vagyunk. Szakítás után még találkozzunk, egyre ritkítva a találkozásokat, vagy egyáltalán ne találkozzunk többet? Hogyan érdmesebb leválni a másikról? Attól félek, ha találkozgatunk, akkor sose tesszük túl magunkat rajta, másrészt viszont hiányzunk is egymásnak.
2008. dec. 4. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"A szakítás okán kívül nincsen semmi bajunk egymással, sőt jó barátok is vagyunk."


Mi az a nagy ok, amiért szakítotok?

Ha olyan jól megvagytok nem lehet megbeszélni a dolgot?

Ha mégsem működik a dolog akkormeg azután ne találkozzatok olyan sűrűn, mert egy esetleges későbbi kapcsolat esetén mindkettőtöknek problémát okozhat.


B.P.

2008. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért szakítunk, mert a (volt) barátom nem akarja, hogy összeköltözzünk, -házasodjunk stb, én pedig már nem akarok tovább várni rá. Amúgy nincs másik nője. Már nem vagyunk szerelmesek egymásba (én legalábbis), de nagyon szeretem.
2008. dec. 4. 13:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ez nem "se veled-se nélküled" kapcsolat, mind a ketten szakítani akarunk, és nem tervezzük, hogy megint összejöjjünk. Csak éppen nem tudom, hogyha találkozgatunk, akkor ki tudjuk-e alakítani a másik nélkül a további életünket.
2008. dec. 4. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, amit csináltok, azzal nincs baj, hiszen jól megvagytok és még igénylitek egymás társaságát.

Akkor kel "elvágósan" lezárni egy kapcsolatot, ha veszekedős szakítás volt, vagy az egyik fél még szerelmes. Mivel akkor csak kínlódás az újabb és újabb találkozás. A ti esetetek más, ahogy írtad egyre ritkábban találkoztok, és egyszer ez teljesen meg fog szűnni.

Petranova

2008. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Srapnel ***** válasza:
100%
Azért az elvágólagosnak meg van az a nem kis előnye, hogy amolyan új, tiszta lappal indulás. Szerintem az sem lenne hülyeség. Ha Ti valóban barátok is vagytok, akkor 1-2 év múlva, amikor már mindenkinek kialakult az egyéni élete, lehet találkozgatni és már ténylegesen csak barátságot ápolni. Én elvágólag csinálnám, legalább is egy időre.
2008. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!