Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játszmázásra mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszmázásra mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kezelni ezeket a helyzeteket, ezeket az embereket? Az nem vált be, hogy én is játszmázok, mert azzal csak tovább rontottam a helyzetet. Mi a játszmázás "ellenszere", nektek mi vált be?

2021. márc. 18. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ebben nem partner, az megbolondul a játszmázástól. Szóval ha nem akarsz gyomorideget, inkább hagyd ezeket a játszmázós figurákat.
2021. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
AZ ilyen embereket ki kell hajítani az életedből.
2021. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most úgy írom, hogy én vagyok a játszmázós fél: őszintén és nyílt lapokkal kell játszani. Azzal nem lehet mit kezdeni. Engem is ezzel szereltek le, mert játszmázni csak addig izgi és addig működik, amíg a másik partner benne vagy manipulálható általa. Amint ez megszűnik, meghalt a varázsa is.

Olyan ez mint a bújócska. A fogónak meg kell keresnie az elbújtat, ez az izgalom benne, hogy sikerül-e. Ha viszont te nem bújsz el, vagy nem keresed a másikat, akkor meghalt a játék.

2021. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A játszmázós embereket ignorálni kell, ennyire egyszerű. Mégis mire jó belemenni egy ilyen adok-kapokba? Csak magadat készíted ki ahelyett, hogy olyan emberekkel foglalkoznál, akik nem elvesznek, hanem hozzáadnak az életedhez érzelmileg.
2021. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A játszmázós embereknek az fáj legjobban, ha nincs játszópajtásuk.

Szállj ki, game over. You won!

2021. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legrövidebb úton az ilyet el kell kerülni. De ha nem akarsz szakítani, akkora #3-asnak tök igaza van. Nem kell belemenni a játèkba, azzal lehet legjobban leszerelni. Ha nincs nèző, nincs műsor sem.
2021. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakitas/valas
2021. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2021. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja kezdett el játszmázni a pasi, aki nekem kellett volna. Szabályosan rosszul lettem a játékától! Aztán vérig lett sértve a gyökér, amikor közöltem vele, hogy a hányinger kerülget miatta!!
2021. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lapát van, nekem ehhez nincs idegem, se időm rá.
2021. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!