Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a vonzó Mészáros Lőrincben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vonzó Mészáros Lőrincben, hogy összejött Várkonyi Andrea vele?

Figyelt kérdés
Pénzt nem hiszem, mivel Andreának is van pénze.. vonzó férfi lenne?
2021. márc. 18. 20:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted mi? Nyilván a pénz és hogy Orban strómanja
2021. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem a két szép szeme (meg nem is az esze miatt). Én is csodálkozom, pedig milyen intelligens nő.............. dehát ez..
2021. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
A pénz
2021. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%
Igen, bizonyos színvonal alól nézve intelligens nő.
2021. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Es , hogy koronavirus idejen amikor mindenkinek mondva van , hogy ne menjen akkor is elviszi Dubajba
2021. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem Lőrinc a vonzó. A kirándulás Dubajban, Louis Vuitton táska és a 150 milliós eljegyzési gyűrű... na az a vonzó.
2021. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Várkonyi Andrea doktorált, akkor gondolom hogy értelmi rétegbe tartozna... ezért tettem oda de” jelzőt.
2021. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván a pénze, meg a hatalma vonzotta. Helyezkedni tudni kell, ennyi. Minden gazdag és befolyásos hapsi mellé kell egy híres nő, most pont az Andrea lett, neki meg a Lölő, de akár lehetett volna az X, meg az Y is. Engem mondjuk nem igazán érdekel, hogy kérdést is írjak ki róla.
2021. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Hát nekem több milliárd indokom is van arra, miért jó vele randizni :D
2021. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen mindegy, mivel ez egy látványkapcsolat, ahol Várkonyi a trófeafeleség, Lölö bácsi pedig a trófeaférj.


És mindkettő vidáman szexel mással, amiről kölcsönösen tudnak is, a prostik és selyemfiúk (luxus változat) nagy örömére. Korukból adódóan gyereket már nem kell csinálniuk (Lölöbácsi elég öreg, simán fogható erre, hogy már nem potens). Mindkettőnek jövedelmező kapcsolat lesz ez.

2021. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!