Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyú rendetlen a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyú rendetlen a barátnőm, nagyon zavaró dolgai vannak, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja ismertük meg egymást, nem élünk együtt, de sokat töltünk egymásnál. Úgy hét napból 3-4-et kb.


Még mikor ismerkedtünk kesergett nekem hogy sosem becsülték meg a férfiak, nem volt nagyon egy-másfél évnél hosszabb kapcsolata eddig. Ez csak azért lehet érdekes, mert egyébként egy nagyon szép lány, van kerek cici, popsi, és ezt nem csak én mondom a szerelme, hanem külső szemlélők, barátok, mindig mondják hogy becsüld meg ezt a csajt mert jobbat nehezen találnál külsőre. Én 24 éves vagyok, ő 22. Tehát fiatalok vagyunk.


Eddig minden okésnak tűnhet, viszont sajnos borzasztó rendetlen, és vannak nagyon igénytelen dolgai. Pedig nemcsak szép, de magára, a külsejére nagyon is igényes. A környezetére viszont nem annyira.


Persze a saját otthonában azt csinál amit akar meg úgy él ahogy neki kénylemes, de rendszerint mikor ott jártam a ruhák szét voltak dobálva, a bugyijai is itt-ott hevertek, az asztalon otthagyva a joghurtos doboz, az asztalon morzsák, a mosogatóba behányva a mosatlanok, wc-ben otthagyva az üres guriga, szóval nagyjából ennyi, de még biztos tudnám sorolni. És ilyenek többször is voltak mikor nála voltam.


De aztán jött az igazi feketeleves mikor nálam aludt. Kezdetben még komolyabb gond nem volt attól eltekintve, hogy nálam is össze vissza hagyta a sminkes dolgait a reggeli készülődés után. De már megszoktam. Viszont olyan dolgai vannak hogy a fogkrémes tubusra nem csavarja rá a tetejét, a szennyeseit széthagyja, és ami a legkiábrándítóbb hogy nem ismeri a wc kefét, nem egyszer voltam már szemtanúja hogy otthagyta maga után szarosan a vécét... De a legjobb hogy a minap el kellett ugranom otthonrol, de valamit otthon felejtettem es vissza kellett mennem a lakásba, erre arra nyitok haza hogy a kedvesem bömbölteti a zenét, és nyitott (!) ajtónál fektet kábelt, közben a telefonját nyomkodja... Észre se vette kb. hogy hazajöttem, csak mikor szóltam neki hogy hello... Oké, ez tök jó hogy így elengedi magát, na de mas lakásában azért ilyet ne... Kicsi lakás, kijönnek amúgy is a szagok, hát még nyitott ajtónál...


Ja és én szeretem a tenyeremen hordozni de mióta együtt vagyunk egyszer nem ajánlotta fel hogy mondjuk bevásarol vagy barhol is fizet valamit.. Talán egyszer egy mekiben fizetett 3 sajtburgert... Itt van nálam három napig (online sulija van, de dolgozik mellette 30 órában, tehát néha megtehetné hogy vesz valamit), kirabolja a hűtőt, megeszi a dolgokat amit esetleg magamnak vettem mintha tök természetes lenne. Hiaba mondom neki, egyik fülén be, masikon ki...


Szóval egy kicsit kivagyok már, a szex az nagyon jó vele és szeretem hogy ilyen csinos barátnőm van, de kezdek besokallni. Mit tennétek a helyemben?



2021. márc. 19. 10:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%
Ha csak a külseje, ami miatt vele vagy, nem ő az egyetlen szép, csinos lány. Van sok másik
2021. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Első körben próbáld ezt meg vele megbeszélni. Ha ezek után sem változtat a hozzáállásán, akkor add ki az útját, mert ezek szerint nem vagytok teljesen egymáshoz valók. Persze, ne legyen mindig patika rend egy lakásban, de azért az igénytelenségnek is van határa.
2021. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő nem veszi észre egyszer magát és nem akar változtatni, akkor ezeken a kialakult szokásokon már nehéz változtatni. Ezt látta otthon 20 évig talán a szüleitől is (vagy semmit sem) és megnevelve sem lett. Felnőttként meg már nem másik embernek kell megnevelnie, mert az nem működik. Egyszer neki kell rádöbbennie, hogy "Basszus, egy igénytelen szar voltam eddig." Ami lehet holnap lesz, lehet 5 év múlva, vagy lehet soha. Dugjatok és élvezd most az időt vele, de sajnos középtávon te is fogod majd érezni, hogy nem párnak, társnak való a jelenlegi állapotában.
2021. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem csak a külseje miatt vagyok vele, a belseje is megfogott, csak ezek a viselt dolgai akasztanak ko kissé.
2021. márc. 19. 10:46
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tolerálom az igénytelen embereket. Sajnos a barátnőd az, függetlenül attól, hogy szépnek született. Nagyon fiatal is még, szóval furcsa lenne, ha nagyon látszódna a külsején az igénytelenség. Valamennyit biztos tudna változni, ha akarna. Viszont biztos nem lesz soha egy igazán igényes, rendszerető ember. Neked kell érezni, hogy ez mennyire fér bele.

Sok ember van, aki tudja magáról, hogy jó külsejű, ezért azt képzeli, hogy bármilyen prosztóságot megtehet, mert a szépsége miatt úgy is elnézik neki. Valahol igaz is, mert mindig akad valaki, aki emiatt tolerál ilyen súlyos problémákat. Véleményem szerint hiába szép valaki, ez egy hosszútávú kapcsolatban édes kevés, ha csak ennyit képes nyújtani (ezért sem tett semmit konkrétan). Azt te tudod milyen partnerre van szükséged, de kalkuláld bele azt is, hogy talán sosem változik meg.

2021. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%
A belsejében mi fogott meg? Mert a szokásaink is a belsőnk, személyiségünk része.
2021. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Humor, sok a közös téma, számos dolgokban egyformán vélekedünk, azonosak a nézeteink.
2021. márc. 19. 10:50
 8/34 anonim ***** válasza:
72%
Te nem szoktál nála vendégeskedni, enni?
2021. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos szerintem ez nem fog működni. Ennyi szokást nem lehet megváltoztatni valakiben. Még ha szólnál is mindért, ami önmagában is elég kínos szitu lenne, és próbálna is változtatni, úgyis lenne mindig valami apróság, amire éppen elfelejtett figyelni, te meg ideges lennél. Hozzá egy hasonlóan szétszórt fickó illene.

Én eddig két barátommal laktam együtt, és az exemben minden zavart, a mostani barátomnak meg egy olyan dolga sincsen, amit elviselhetetlennek találnék.

2021. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
30%

De a meleg punci jól jön, mi? >:)


Miért nem keresel egy rendszerető, házias MILF-et akkor?

2021. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!