Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan kéne kezelnem?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy pasival, akivel ha a messengeren eltér a véleményem vele, azt kérdezi tőlem haragszom-e rá, a válaszom hogy nem, mert az állatokra se lehet haragudni ha állatként viselkedik hiszen olyan a természete és ennyi.

Ezen kívül, nem tesz fel, nekem olyan kérdéseket amiből meg tudhatná hogy milyen ember is vagyok, hanem inkább csak azzal jön, mennyire tetszem neki, meg milyen ruha van rajtam, én tettem fel neki olyan kérdéseket hogy meg ismerhessem milyen ember ő.

Beszélgetünk felszínes témákról, és kérdez felszínes témákat, és mikor kérdeztem miért nem tesz fel normális kérdéseket azzal jött, mert a lányok nem szeretik, a társkeresőkön azt kapta meg mi ez valami kihallgatás. De mi randizgatunk, ismerkedünk és hiába mondtam neki én nem ők vagyok ne a külsőmmel jöljön érdeklem őt mint ember vagy sem?


Jah és amin fel húztam magam utolsó beszélgetésünkön, írtam neki hogy pár dologra rá untam, erre azzal jött tegnap jól éreztük magunkat ( tegnap sétáltunk és beszélgettünk, több nyíre én beszéltem ő hallgatta, ő nem igazán szokott meg nyílni sajnos.) és hogy ő nem érti mi változott amíg ő aludt! Erre írtam neki ne ezzel jöljön már, hanem értelmezze a beszélgetésünket. Meg amúgyis mi ez a sablon szöveg hogy tegnap jól el, voltunk mi változott míg ő aludt?! Ha egyszer valaki beszélgetés közben történnek fárasztó unalmas dolgok akkor ez van miért kell ilyennel jönnie?



#randizás#beszélgetések#pasik#nők#tartalmas beszélgetés#mit tegyek?
2021. márc. 22. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ebbol nem derul ki nekem, hogy tenyleg benacska-e a srac, vagy csak te nezed le annyira, hogy igazabol keresed, hogy miben tudnal belekotni.

Mondjuk azt alairom, hogy o az idiota, hogy a kis allatos valaszodra nem koszont el azonnal toled.

2021. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Hű. :( Én hagynám ezt a pasit.

Ha az eltérő vélemény miatt azt kérdezi, hogy haragszol-e rá, akkor bizonytalan. Onnantól már csak egy lépés, hogy sunyi legyen. Vele nem lehet őszinte beszélgetésed egy kapcsolatban sem, mert inkább megalkuszik neked, mintsem felvállalja a véleményét.

2021. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de nem értem mi itt a kérdés. Ismerkedtek, de nem tudtok jól elbeszélgetni. Valószínűleg ő ilyen. Nincsennek mélyebb gondolatai, neki elég az, hogy csak te beszélsz, ő meg hallgatja. Vannak ilyen pasik. Szerintem hagyjad, ne erőltesd. Neki is meg neked is jobb lesz.
2021. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez a fickó egyszerűen csak óvatos és bizonytalan. Te meg az igazi problémázós, kákán is csomót kereső nő vagy. A saját viselkedéseden kellene először dolgoznod, nem a másikét kritizálnod.
2021. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj vele, hogy nem tudom mit kezdjek vele, és azt se érti ne a külsőségekkel jöljön, pl ne bokoljon mert nem szeretem, hanem emberileg miért nem akar meg ismerni?

És ne az érdekelje mi van rajtam, hanem miért nem érdekli milyen ember vagyok?

Meg hogy jöhet olyan szöveggel, hogy tegnap jól el, voltunk mi változott azóta, ugyan mi? A jelenleg le folytatot beszélgetésben benne volt csak nem értelmezte.

2021. márc. 22. 09:49
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem érdekli milyen ember vagy? Az állatos megjegyzésed után egy agyilag zakkant nő, én elköszöntem volna. Nyilván egy patront megérsz neki. Ne haragudj, de erre nem lehet mit mondani. Van, akit nem érdemes megismerni, na, te ilyennek tűnsz azok alapján amit itt összehordtál.
2021. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Én hagynám ezt a pasast a francba. Skalpot gyűjt(ezért tolja a bókokat a külsődet illetően,és érdektelen is a személyiséged iránt) és egy kalap alá veszi az összes nőt.Nem tűnik túl értelmesnek.
2021. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, én erre egy jó kis közhellyel élve csupán annyit mondanék: ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Márpedig ez nektek nagyon nem megy, fölösleges beleölni időt, energiát.

Most ismerkedtek még csak, ha ennyire nyögvenyelősen halad, ennél már csak rosszabb lesz, hagyjad a fenébe és udvariasan köszönj el.

2021. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2021. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!