Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom túl?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, viszont eddig egyszer sem mondta nekem, hogy szép vagyok és soha nem bókol nekem. Ha valami miatt szomorú vagyok, azzal sem igazán törődik, hanem leráz leginkább.(lehet, hogy nem veszi ezt észre és nem direkt van ez?) Én általában mindig megdícsérem szinte mindenért és mindig meghallgatom és próbálok neki tanácsot adni és segíteni. Lehet velem van a baj? Vagy túl nagy elvárás lenne tőlem, ha beszélnék erről vele, hogy változtasson?

23l 26f



2021. márc. 24. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

elolvasta a PUA nagykönyvet, ami szerint nőket nem szabad dícsérni, mert akkor tudják, hogy bejön neki és nem fognak többé pedálozni (mint ahogy te most teszed)

vagy egyszerűen érzéketlen, elvégre arra sem reagál, amikor szomorú vagy

2021. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
felesleges beszélni,neki ilyen a természete nem gondolod túl,egy érzéketlen,önző,pasit választottál aki ráadásul nem is szeret...de ha neked ez kell...
2021. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem lehet, hogy ez nem direkt van, hanem csak alapból ilyen a természete? :/
2021. márc. 24. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2021. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
és? az min változtat? abszolut nem illetek össze....
2021. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. márc. 24. 23:54
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
És az mivel jobb, ha “ilyen a természete”? Ha olyan a természete, hogy abszolút nem figyel arra, hogy érzed magad, akkor nem zavar??
2021. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy ő más módon mutatja ki az érzelmeit. Ha normális, abból nem lesz bajod, hogy elmondod, hogy ez téged zavar, és örülnél, ha változtatna. Az már árulkodóbb, hogy erre hogy reagál - tényleg változtat, hogy örömet szerezzen neked, vagy nekiáll hisztizni, duzzogni, "jódolgodban azt sem tudod, mit csinálj"-ozni.
2021. márc. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tud erről a hiányról?
2021. márc. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szoktad őt kerdezni vagy szoktàl vele beszélgetni, vagy bàrmi?



Az én kapcsolatomban én sem kapok random soha bókokat, de amikor mondok vmit, egyből reagál viszont.


Pl a kapcsolat elején én nagyon könnyen odaadtam neki magam igy tartottam attol, hogy másik héten meg majd mással lesz, sőt az sem biztos hogy eleve nincs nője alapbol is, vagy keresni fog mast etc, erre a reakcioja felért mindennel.(annak ellenère hogy hatalmas szenvedélyes köztünk a szex is)

Kiakadt az egész gondolatmenetemen, hogy hogyan képzelhetek ilyeneket, mikor ennél egyszerűen nincs is jobb, nem is lehetne mégcsak jobbat akarni sem?


(Azota már kezd bennem kiforrni hogy lehetne valamivel több önbizalmam is.)


Vagy a másik mikor mondta hogy 3 napig nem tudunk találkozni mert ez meg az van amit intéznie kell stb, én visszakérdeztem hogy vagy talán besokalltál tőlem?

Erre megint "visszakèzből" a válasza, enyhe felhàborodottsággal, hogy belőled besokallni?? Azt nem lehet. (Es már megint mit képzelgek én, el vagyok tévedve.)


Most nem sorolom az összeset, de szoval, megeshet hogy a pasik nem légből állnak neki bókolni hogy szép a szemed meg ilyenek, hanem kérdésekre felelnek inkább amikben benne van maga a bók is.



A szép szemekről másik példám:

Ezt sem mondta soha mint bók, de megesett nem egyszer, hogy tisztán látszott rajta hogy "meg van igézve", és folyton néz néz a szemembe vagy beszèlgetés közben es nem akarja elengedni azt a pillanatot, vagy szex közben. Olyan "mélyen", hosszasan, "megbabonázva" néz szemtől szembe alkalmakkor, hogy nem is kell hogy kimondja, hogy szépek a szemeim.



Igazàbol egy ffi valodi tetszése lehet nem is a hètköznapi random bókokban lakozik, én már ugy vagyok vele lassan.

2021. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!