Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar a következő szintre lépni a kapcsolatunkban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és eddig azt gondoltam, minden rendben. Kiegyensúlyozott, boldog, eseménydús párkapcsolatban élünk.

Kapcsolatunk elején, és folyamatában is sokat beszéltünk a közös jövőnkről, terveinkről, úgy beszéltük, hogy 2-3 év után, ha minden rendben, összeköltözünk. Mindketten dolgozunk, szerencsére anyagi problémáink sincsenek, mégis inkább a hétvégi találkozások pártját fogja továbbra is.. Mostanában többször is felvetettem az ötletet, hisz már a korban is benne vagyunk (én 26 N,ő 29 F), ráadásul szülőknél élünk mindketten, de újabban hallani sem akar róla, ha szóba jön a téma, hárít, elkezd másról beszélni (lehet érzi, hogy mostmár komolyra fordul a helyzet?!) . Nem tudom mitévő legyek, teljesen tanácstalan vagyok. Szeretem őt, de úgy érzem, én már többre vágyok a hétvégi találkozásoknál, már egyenesen cikinek tartom ezt az életmódot.. Tanácsokat, ötleteket, hasonló szituációkból szerzett tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek.



2021. márc. 25. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Ő miert nem akarja?
2021. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja igen, ezt nem írtam, bocsi. Főként anyagiakra hivatkozik, meg hogy az ő életében 'sok a probléma' - mármint az utóbbit a munkahelyi hajtásra érti - és ezek miatt még nincs ideje ilyenekkel komolyan foglalkozni, aztán jönnek a 'majd idővel, majd ha megoldódnak a gondok' mondatai. Csak mindezt azért nem értem, mert munkahelyi gondok, sőt más problémák is mindig lesznek..
2021. márc. 25. 21:16
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Akkor neki az összeköltözés valszeg nem egy konnyebb élettel egyenlő, hanem mintha plusz teher lenne. Azaz lehet nem partnernek társnak tekint az èletben, akivel vállvetve mindenen át caapatban előre.
2021. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
*csapatban
2021. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Egyet tudsz csinálni. Falnak állítod, hogy "Béla, ezt most megbeszéljük". Nincs mellérizsa, semmi. Ha nem akarja konkrltan megmondani, hogy ebből lesz összeköltözés, akkor vedd úgy, hogy tőled nem akar komolyabbat, nem veled képzeli el a jövőjét. Ergo ezzel együtt szakítás is lesz.


Lépj fel bátran, de készülj fel, hogy ebből sajnos külön utak lesznek. Aki így mellékamuzik meg húzza az időt, az rendre nem akar komolyat a másiktól. Neki kényelmes, hogy nem kell elviselnie téged napi szinten és a maga ura. Csak ez így nem komoly kapcsolat.

2021. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Ne már, 3 év után ennyi idősen még mindig járogattok anyuci mellől, mint a 16 évesek, gondolkodj már kérdező! Főleg, hogy még hárít is... Mire vársz még, ebből nem lesz közös élet, csak a drága idődet pazarolod. Keress olyan férfit, akivel lehet tervezni. Onnan fogod megismerni, hogy nem kell rá 3 évig (meg még ki tudja meddig) várni.

Volt egy ilyen ismerősöm, ő két év után szakított, amikor látta, hogy egy helyben toporog a pasi és nem vezet sehova az egész.

Még csak össze se akar költözni veled, hát akkor hol van még az eljegyzés, esküvő, gyerek stb.? Azt te is érzed, hogy ezek mind csak gyenge kifogások.

2021. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Várt volna a fene 3 évet. Wg3 év után összeköltözés? Ilyen idősen? Jesszus.

Egy évet se várnék, nemhogy hármat...

2021. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, az okos ember más kárán tanul, a buta a sajátján. Tanulj az én káromon... Öt évig voltam ilyen kapcsolatban, 20-tól 25 éves koromig. Nem mondom, hogy az egész pazarlás volt, hiszen szép pillanatokat is megéltünk együtt, de az biztos, hogy a mai eszemmel már jóval hamarabb szakítanék.


Ilyenkor egyértelműen az van, hogy tetszik neki, hogy kiszolgálja az anyukája egész héten, hétvégén pedig biztos p*nci várja. Tudom, hogy fáj ezt olvasni, de sajnos velem is így volt.

2021. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ket dolgot ajanlok meggondolasra. Az egyik az, hogy a nok tipikusan kerulni szoktak az olyan ferfiakat, akik nem tartanak sehova az eletben. Nem veletlen. Akik ilyen tulelo modban naprol napra elnek, azokkal nem lehet csaladot tervezni. A masik, hogy tedd fel ugy a kerdest, hogy hany ferfi nem ugrana ki a borebol, ha odamenne a baratnoje, hogy koltozzunk ossze? Minden egeszseges ferfi odaig lenne meg vissza. O nem. Szerintem elpazaroltal 3 evet az eletedbol, es a hosszabitasban sem remenykedhetsz semmiben.
2021. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Várja az igazit.


(És akit aztán fél éven belül elvesz.)

2021. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!