Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a fejébe veszi hogy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fejébe veszi hogy szerelmes akkor szerelmes belém, ha meg azt, hogy utàl, akkor utàl. Semmilyen hatàssal nem tudok lenni a férfiakra. Hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Olyan szinten önfejűek vagy öntörvényűek az párjaim(a voltak es az aktuális), maximálisan döntésképesek, határozzak a saját érzéseikben.


Olyan mintha csak egy kèp lennèk a kapcsolatban de komolyan. Vagy igy döntenek ilyen a kedvük vagx maskor légből féltékenység vagy veszekedés utàlat.


A mostani párom nagyon szeretem. Nem akarom elvesziteni.


Hogyan lehet az hogy az égadta világon semmi befolyásom nincs a másikra?



#tippelek: 1 válasz lesz nem több
2021. márc. 26. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy számodra nem megfelelő pár a "nagyon domináns és nagyon határozott" férfi-karakter. Van akinek meg pont ez jön be.


Próbálj egy "közepesen domináns és határozott" férfivel ismerkedni, hátha más eredménye lesz. Ez a jelenlegi rendszer láthatóan nem működik.

2021. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Màsoknál joformán esélyem sincs kapcsolatra.


Akik bizonytalanok, vagy huzzák halogatják a dolgokat, meg lassan finoman hezitàlgatnak, azokkal az életben nem alakult még ki egy kapcsolatom sem.


Az összes eddigi pasim levadászott egyszeruen mint egy vadnyulat. Ledomináltak "megszereztek". Velük alakul csak kapcsolatom.

2021. márc. 26. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:

2.


És pontosan ezért történik ez, mert "levadásztak" téged és maximum trófeának kezeltek. Alapvetően nincs ezzel baj, ha mindkét félnek jó így (és sokszor igen), de neked érezhetően nem jön ez be.


Vagy ha velük neked alapból jó, csak ez nem tetszik akkor ne hagyd magad levadászni. Önérzet, büszkeség és méltóság!

2021. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én kèptelen vagyok mimozábbakkal vagy lightosabb pasikkal összejönni is. Bennem egy akkora blokk van csupán ahhoz igy hogy én szolitsam le őket, en hivjam randira vagy én nyissak, hogy ezt szinte lehetetlen leküzdenem


Egyetlen egyszer probáltam egy srácnak, hogy nyitottam egy jolelkű ovatos srác felé, hogy lett belőle csók is, de azután amint mondott (milyen régóta várt már erre -azaz ő már korábban akarta es meg sem probálta annyira pipogya), bennem mindent összetört, full kiábrándultam egyből ott helyben abban a pillantban.


Szoval én probáltam. Nem megy ez nekem ilyen srácokkal. Nagyon nem eseteim.

2021. márc. 26. 21:12
 5/10 A kérdező kommentje:
De biztos van valami fogás a dominánsakon is pedig.
2021. márc. 26. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4.


"bennem mindent összetört, full kiábrándultam egyből ott helyben abban a pillantban"


Na, ha tényleg így gondolkodsz, akkor lehet jobb lesz neked trófeaként. Ilyen sivár viselkedést régen olvastam nagyjából értelmes személytől (trollokat pl. nem számolom ide, mint Balázs és társai)


Az amit te akarsz ebből kihozni, hogy a domináns figura majd nem fogja melletted éreztetni a dominanciáját - nem működőképes, mert ő ettől sikeres.

2021. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ő sem egy robot. Mégiscsak ember. Valahogy csak lehet rà hatással lenni. A gondolataira, kedvére.
2021. márc. 26. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkodj el azon, hogy téged miért a s... fejek vonzanak.
2021. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy nincs befolyásod a másikra, hogy végső soron csak saját magunkért vagyunk felelősek, csak saját magunkat tudjuk irányítani. Mások érzéseit nem. Arra menj, ahol szeretet és elfogadás vár. Aki alapból nem szeret, abból nem fogsz tudni szeretetet kicsikarni.
2021. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában olyan párt talál az ember akikkel vannak közös vonásaik , tehát ez a te hibád.
2021. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!