Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen baràtom ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen baràtom ha nem akarok 2 sràc közt szünetet?

Figyelt kérdés

Jelenleg a mostani barátom nem is szeret, laza a kapcsolatunk.

Viszont monogám és el is várja a hűséget, azaz leszögezte ha lesz vkim, onnanstól vége.

Rákerdezett vagyok e társkeresőn, igy megijedtem és gyorsan kiregiztem.

Ismerkedni sem tudok mellette igy, ugy érzem.


De határozottan nem akarok szakítani mig nincs más. Sőt igazábol utána sem szeretnèk, mert nála jobb férfi úgysincs az ágyban. Nem akarok lemondani a jo szexről a szerelem nevében. Csak ha az újjal is jó lenne.

Hiányzik egy szerelmes kapcsolat.


Azaz szex szerelem és nagyon nem az egyedüllét hiányzik hogy szakitok aztán nem találok senkit megint mint ahogy a mostani "párom"előtt szenvedtem.



2021. márc. 28. 07:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Toltsd le a tindert es lazan talalsz
2021. márc. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem pasikeresés előtt gerincet és tartást keress.

Ha nem felel meg az, ami most van, akkor szakíts, és tiszta lappal keress mást. Ha meg nem szenvedsz annyira, akkor maradj a seggeden, és ne vergődj. Ne akarj már emberi hulladék lenni...

2021. márc. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Gerinc tartás?

Egy laza kapcsolatban?

Tartom magam annyiban hogy tiszteletben tartom azt, hogy nem szeret, es nem nyomulok rá érzelmileg. Sőt. Nyitott vagyok másra érzelmileg. Szabadságot hagyok. Van tartásom.


Az meg gerinces eleve lekötni a másikat laza kapcsolatban hűségi fogadalommal?

Kèrdezte ugyan hogy nyitott kapcsolatot akarok e, de annyiban az meg nem jo ha lenne még ebben mondjuk 3 masik nő meg pasi is meg a betegségeik..


Azt sem tudom hogy oldhato meg ez az egész. Már előtte is ffit kerestem azaz nem a magányt. Megtaláltam őt, erre lépjek vissza a magányba? Kettőt előre egyet hátra vagy hogy?

2021. márc. 28. 07:42
 4/52 anonim ***** válasza:
86%

Beszéld meg vele.


Segít dönteni.

2021. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Fentebb irtam.

Kérdezte nyitottat akarok e. Mondtam azt azért nem.

Beszéltunk arrol is hogy vigyünk e bele érzelmeket, de mondta hogy az önbecsapás lenne ugy lenni hogy barát extrákkal meg ilyesmi miközben nem is vagyunk egy pár nincs kapcsolat.


Ő kereste nekem hogyan lenne jo.

De zsákutcásak a dolgok.


Csak a szakitás talán megoldás lenne de mégsem az mert akkor ott vagyok vele ahol a part szakadt eleve.

2021. márc. 28. 08:19
 6/52 anonim ***** válasza:
79%
Ritkán jön össze a liánozás, föleg, hogy az új csávót is ki akarod próbálni.
2021. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
97%

Te kérted, hogy monogám legyen a dolog, nem ő. Most meg erre panaszkodsz. Ha benne van a nyitott kapcsolatban, igazából nem értem, mi is a problémád. Ha neked szabad közben mást keresned, neki miért ne lehessen? A betegségek ellen pedig lehet védekezni, vagy ha annyira rettegsz ettől, akkor lépj ki teljesen. Nem kötelező szexelned vele.

Döntsd már el mit akarsz, és beszéld meg vele. Alapvetően sem értem minek mentél bele egy laza kapcsolatba, ha nem arra vágytál.

2021. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
64%
Na figyelj kérdező. Egyrészt ha szenvedsz ebben a kapcsolatban (megjegyzem: tökjogosan), ÉS reális esélyt nem látsz arra hogy bármi változik, akkor nem gerinc meg tartás kérdése a dolog. Alapból... Mi az, hogy tiszteletben tartod hogy nem szeret, de ő meg "lazulhat" amikor csak jól esik? Te nem vagy aszkéta, b*szki! Nem! Ne légy lábtörlő! Sokkal több van benned annál, hogy egy ilyen dágványban benne maradj - még ha ennek az is az ára, hogy egy darabig egyedül maradsz. Ki nem sz*rja le magasról? Még egyedül is milliószor jobb, mint egy olyan kapcsolatban létezni, ahol sz*rbanéznek. Én azt mondom: Lépj! És utánad a vízözön - tilt-töröl-puszipá. Hapsikám meg oldja meg az életét úgy ahogy akarja. Erre a bánásmódra nem gondolom, hogy rászolgáltál.
2021. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Ő nem lenne benne nyitottban egyáltalán. Csak segitett volna keresni nekem mi hogyan lenne jo. Együttgondolkodott velem


Azért mentem bele lazába vele, mert nagyon nehezen találok olyat aki tetszik eleve csak mint ffi, es akkor még nem is beszéltem arrol hogy mint társ..


Már annak is örültem hogy valakivel végre jo a szex, izgat és függök is benne fizikailag.

2021. márc. 28. 08:29
 10/52 A kérdező kommentje:
8 nem érzem magam lábtörlőnek ebben valahogy.
2021. márc. 28. 08:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!