Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen baràtom ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen baràtom ha nem akarok 2 sràc közt szünetet?

Figyelt kérdés

Jelenleg a mostani barátom nem is szeret, laza a kapcsolatunk.

Viszont monogám és el is várja a hűséget, azaz leszögezte ha lesz vkim, onnanstól vége.

Rákerdezett vagyok e társkeresőn, igy megijedtem és gyorsan kiregiztem.

Ismerkedni sem tudok mellette igy, ugy érzem.


De határozottan nem akarok szakítani mig nincs más. Sőt igazábol utána sem szeretnèk, mert nála jobb férfi úgysincs az ágyban. Nem akarok lemondani a jo szexről a szerelem nevében. Csak ha az újjal is jó lenne.

Hiányzik egy szerelmes kapcsolat.


Azaz szex szerelem és nagyon nem az egyedüllét hiányzik hogy szakitok aztán nem találok senkit megint mint ahogy a mostani "párom"előtt szenvedtem.



2021. márc. 28. 07:23
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
A "szuverin" jognál lefagytam.
2021. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

"arra tuti talalsz sima szexkapcsolatot."

Most szexkapcsolatra cseréljek le szexkapcsolatot? Amiben vagyok az nekem teljesen jo ilyen téren.


20. Akkor plane minek szakitsak ugye.


Megoldas a párhuzamos kapcsolat lenne csak...

2021. márc. 28. 09:03
 23/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Figyi... Én nem szólok bele. Azt is meg tudom érteni, hogy megvan az ideálod, és abból nem engedsz. Csak ezt így te is látod, hogy nem célravezető, ahogyan működik a rendszeretek. De lehet, hogy tévedek.
2021. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

21. Bocsi é-vel.

Csak, hogy feloldódj..

2021. márc. 28. 09:04
 25/52 A kérdező kommentje:

23# pontosan. Itt van a problema. Mintha semmi sehogy nem műkodne.


Az sem ha benne vagyok, az sem ha kilépek, meg a következokkel sem akiket kipróbálnék.


Egyszeruen nem hiszem el hogy megoldások nincsenek.

2021. márc. 28. 09:06
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

#17:

Akkor most mit vergődsz, hogy a kanid nem szerelmes? Élvezd, hogy meg tud kúrni, aztán kézcsókom.

De te írtál ki kérdést, hogy neked hiányzik a szerelem.

Ezek szerint a fax jobban hiányozna, úgyhogy maradsz ebben a semmiben.

Te döntésed.

2021. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

Valo igaz. Az ösztönök vagy szex, nekem van olyan szinten fontos, mint a szerelem.

Vagy fontosabb is..

De azértva szerelmet sem tudom lekicsinyíteni annyira hogy ne hiányozna.

2021. márc. 28. 09:09
 28/52 A kérdező kommentje:
Akivel jó az ágyban kizárolag abba tudnék eleve szerelmes lenni. Es nem forditva működik ez nálam hogy akibe szerelmes vagyok azzal elviselem a rossz szexet is..
2021. márc. 28. 09:11
 29/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Csak az a baj, hogy amit te akarsz, és ami eszményi lenne a számodra, arra mikroszkopikusan kicsi az esély. Vagy megalkudsz egy nem teljesen a te ideáloddal, és jó eséllyel kifogsz valakit akivel szeretetben élsz, vagy továbbra is marad ami eddig. Helyes pasi, de a kapcsolat üres.


Én kívánom, hogy eljöjjön számodra az ideál! De nagyon nehéz szülés lesz.

2021. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

29 szerintem is szinte esélytelen amit valojaban akarok :(

Ezért is örültem már eleve Neki, a mostani "páromnak", mert félsiker es az nálam nagyon nagy szó. Es nem is akartam többet eleve. Egy ffi hiányzott már nagyon erősen az egyedülletben es nem a szerelem.

Ez mellette alakult ki hogy végre van már szex, es akkor màrmeg a szerelem kezdett hiányozni.


Ugy néz eddig akkor ki, hogy hűen benneragadok ebben..

2021. márc. 28. 09:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!