Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen baràtom ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen baràtom ha nem akarok 2 sràc közt szünetet?

Figyelt kérdés

Jelenleg a mostani barátom nem is szeret, laza a kapcsolatunk.

Viszont monogám és el is várja a hűséget, azaz leszögezte ha lesz vkim, onnanstól vége.

Rákerdezett vagyok e társkeresőn, igy megijedtem és gyorsan kiregiztem.

Ismerkedni sem tudok mellette igy, ugy érzem.


De határozottan nem akarok szakítani mig nincs más. Sőt igazábol utána sem szeretnèk, mert nála jobb férfi úgysincs az ágyban. Nem akarok lemondani a jo szexről a szerelem nevében. Csak ha az újjal is jó lenne.

Hiányzik egy szerelmes kapcsolat.


Azaz szex szerelem és nagyon nem az egyedüllét hiányzik hogy szakitok aztán nem találok senkit megint mint ahogy a mostani "párom"előtt szenvedtem.



2021. márc. 28. 07:23
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
egy szexkapcsolatban a masik nem korlatoz es nem szol bele, hogy legyel monogam. tehat ez nem az, amiben vagy.
2021. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Ez monogám szexkapcsolat. Es nagyon határozottan bele is szol.

Semmilyen uton módon nem tűr meg senki mast ebben. Vagy akkor lépjek..

2021. márc. 28. 09:30
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
hat mivel neked ez nyilvanvaloan nem jo, ezert lepj.
2021. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Lassan megyek hozzá. A szokasos. Maskor leszek.
2021. márc. 28. 09:32
 35/52 anonim ***** válasza:
97%
Az érzelmi kultúrád a béka segge alatt van. Nem lehet rajtad segíteni, mert ahhoz először alapos önvizsgálatot kellene tartanod, hogy mégis mi a fenéért ragaszkodsz valami ideálhoz. Ez a "nekem a szőke kékszemű pasi kell és másba nem tudok szerelmes lenni" maszlag már általános iskola felsőben is ciki. Amíg nem nősz fel mentálisan, esélytelen vagy értelmes párkapcsolattal, marad az ilyen nyomi szenvedés.
2021. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
Javaslok egy jó pszichológust neked,aki segít rávilágítani arra,hogy miért rettegsz egyedül maradni,miért függsz ennyire másoktól.... Nem hiszem hogy jó megoldást találhatsz segítség nélkül.
2021. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
34%
Már ott megbukik az elméleted, hogyn nincs nála jobb az ágyban. De van. Én.
2021. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem míg azon gondolkodsz, hogy miképpen nyergelj át villámgyorsan egyik kapcsolatból a másikba szünet nélkül, azon is gondolkodhatnál, hogy mi ennek az oka.

- magánytól félsz

- előző kapcsolatot nem akarod feldolgozni (minden kapcsolat vége fáj)

stb.

Pszichológus felkeresése nagyon ajánlott lenne, szerintem.

2021. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Önmagadnak is hazudsz, a magány elől menekülve, meg a másiknak is.

Őszinte párkapcsolat lenne a legjobb.

Az őszintétlenségnek lelkileg az ember mindig megfizeti az árát.

2021. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
56%
Amit javasolnék, hogy beszéljétek meg azt, hogy érzelmileg lehet a kapcsolatban harmadik fél, amíg nem lesz belőle fizikai partner. Ha jól értem, akkor ezt szeretnéd.
2021. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!