Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen baràtom ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen baràtom ha nem akarok 2 sràc közt szünetet?

Figyelt kérdés

Jelenleg a mostani barátom nem is szeret, laza a kapcsolatunk.

Viszont monogám és el is várja a hűséget, azaz leszögezte ha lesz vkim, onnanstól vége.

Rákerdezett vagyok e társkeresőn, igy megijedtem és gyorsan kiregiztem.

Ismerkedni sem tudok mellette igy, ugy érzem.


De határozottan nem akarok szakítani mig nincs más. Sőt igazábol utána sem szeretnèk, mert nála jobb férfi úgysincs az ágyban. Nem akarok lemondani a jo szexről a szerelem nevében. Csak ha az újjal is jó lenne.

Hiányzik egy szerelmes kapcsolat.


Azaz szex szerelem és nagyon nem az egyedüllét hiányzik hogy szakitok aztán nem találok senkit megint mint ahogy a mostani "párom"előtt szenvedtem.



2021. márc. 28. 07:23
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Nem rettegek a magánytol nem erről van szo.

Előtte is egyedul voltam. De szerintem egyedül lenni meg masztizni az egy természetellenes állapot. En nem erre lettem teremtve. Lehet màsok könnyebben bírják ezt, szerintem meg egyenesen beteges.

Nem vagyunk egyformàk. Ennyi csak.


Próbálnék ugyan nyitni másokra, de még regizni sem merek online sehova. Azt hittem ez nem probléma, simàn fennt voltam mellette.

Csak amikor és ahogy erre rákérdezett.. Én azonnal töröltem is. Nem akarok kockáztatni. Meg lehet nekem is rosszul esne fordított esetben.


Persze kànaán lenne nagyon ha ő teljesen kizár mindenkit mellettem én meg mehetnék jobbra balra..csak ez nem így működik.


Igazából sajnálom az időm erre a kapcsolatra. De korábban meg nélküle egyedül..hát inkább ezt választom, mint azt a kínt újra. Ezért is kerestem őt. Ezért is szánta nekem az "ég" őt, hogy túléljek. Én ezt érzem.

2021. márc. 29. 09:55
 42/52 A kérdező kommentje:
Mint amikor vkit majdnem elnyel a viz és nyujtanak felé egy faágat. Te néznéd azt, ki nyújtja es ha nem jo ember, elengeded?
2021. márc. 29. 10:02
 43/52 Noren1989 ***** válasza:
94%
Tovàbbra is pszichológus!
2021. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

Van ffi pszichologus...?:D


Az a szakképesités egy vicc.emberek végzik..és nem jo emberek ők sem.

Hamarabb kielemezném én őt mint fordítva.

2021. márc. 29. 10:36
 45/52 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kezdjél bele :D
2021. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

Magyarán semmi ötlet azon kivül hogy szakíts.


Köszöntem


Szép napot

2021. márc. 29. 11:08
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
meg sem akarod hallani ha lenne is megoldás a "problemaidra".. most komolyan. ide jöttel es sajnaltatod magad, ahelyett hogy csak a felét meghallanad amit sugallnak feléd az emberek. Nolj fel és old meg a szerelmi életed, vagy ha nem megy akkor ne gyikon vergodj hanem pl. szakembert vagy a legjobb baratnodet vagy a barataidat kerdezd, esetleg anyukaddal/testvérrel joban vagy, csak jobban ismernek, az isten áldjon már meg.
2021. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 Noren1989 ***** válasza:
Figyu, lehet itt ötleteket adni, de azok közül egy sem egyezik a közvéleménnyel etikusan.
2021. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hány évesek vagytok?
2021. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: problémádat nem akarod megoldani és akik segíthetnének, szakembereket is lenézed, gunyoros véleménnyel vagy a pszichológus szakmáról anélkül, hogy bármit tudnál róla.

Ha te mindenki felett állsz akkor miért idegenek döntsék el problémádat, miért idegenektől várod a megoldást, amit meg javasolnak, az "nem jó"....

2021. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!