Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen baràtom ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen baràtom ha nem akarok 2 sràc közt szünetet?

Figyelt kérdés

Jelenleg a mostani barátom nem is szeret, laza a kapcsolatunk.

Viszont monogám és el is várja a hűséget, azaz leszögezte ha lesz vkim, onnanstól vége.

Rákerdezett vagyok e társkeresőn, igy megijedtem és gyorsan kiregiztem.

Ismerkedni sem tudok mellette igy, ugy érzem.


De határozottan nem akarok szakítani mig nincs más. Sőt igazábol utána sem szeretnèk, mert nála jobb férfi úgysincs az ágyban. Nem akarok lemondani a jo szexről a szerelem nevében. Csak ha az újjal is jó lenne.

Hiányzik egy szerelmes kapcsolat.


Azaz szex szerelem és nagyon nem az egyedüllét hiányzik hogy szakitok aztán nem találok senkit megint mint ahogy a mostani "párom"előtt szenvedtem.



2021. márc. 28. 07:23
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

Mert ehhez szerintem elég lenne szimpla logika kisakkozni mi hogyan lenne jo.


De nem logikai válaszokat megoldasokat kapok


A szakitas=sakk matt

Eleve a kérdès önmagában is arrol szol, hogy:

"

Hogyan legyen baràtom ha nem akarok 2 sràc közt szünetet?"

Már itt sokan de sokan elbuknak csupán egy mondat ertelmezésénél s es arrol győzködnek hogy egyedül jo.


Saccra 2 vàlasznak minősülő kommenten gondolkozom csak.


Az érzelmi nyitottsàgon a meglevővel párhuzamban másra, és az etikàtlansàgon.


Valami matematikai egyenletet is szivesen fogadnèk amugy :)


Ehhez tényleg kell vmi kognitiv képessèg ezt megoldani.

2021. márc. 29. 14:06
 52/52 A kérdező kommentje:

Meg nem is vagyok kapcsolatban ha meg azt nèzzuk. Es de mégis??

Nem is értem.

2021. márc. 29. 14:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!