Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mert szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mert szerintem egyáltalán nem... És nem is értem, hogy mire gondolhatott... (Igen tudom, kérdezzem meg Tőle, meg is fogom, de Veletek kezdem)

Figyelt kérdés

A párom a minap így nyilatkozott : "Engem nem zavar, ha pl nekem, és neked úgy jönnek össze a dolgaink, h akár hetekig nem tudunk talizni!

Hiányozni, viszont hiányoznál!"


2021. márc. 29. 14:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10-es!

Akkor az ilyeneknek nem kell család, mert a gyerek nem fogja ismerni az apját, max képről!

2021. márc. 29. 18:20
 12/13 anonim ***** válasza:

Te szereted túldrámázni a dolgokat ugye?

Ez a pasi előbb utóbb úgy fog kivágni hogy a lábad nem éri a földet. Jogosan...

2021. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

kérdező ne hagyd magad. Távkapcsolatot akarsz-e vagy nem akarsz? Mert ha csak egyszer van erről szó, hogy nem látod 2-3 hétig, azt mondom ok, biztos van valami oka, de ha ez rendszeresen megtörténik, az nekem kicsit sűrű lenne...a toleranciának is van egy határa és nem mindenki képes távkapcsolatban élni.

Ugyanakkor gondolj bele, hogy milyen lenne, ha ő kilépne az életedből és megszakadna vele minden kapcsolatod. Elviselnéd a hiányát vagy azért visszasírnád ezeket az időket? Néha el kell fogadni azt, amit ad az élet és türelmesnek kell lenni, mert aztán lehet szarabb nélküle.

Lepontozhattok, de akkor is ezt gondolom.

2021. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!