Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott a párom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Történt egy “kisebb” dolog amiben hazudott nekem. Már akkor tudtam, hogy hazudik de egy héten keresztül rágtam a fület, hogy mondja el. Ő mindig azt mondta nem hazudott, nem hazudik.

19 évesek vagyunk mindketten, féléve vagyunk együtt.

Tegnap ejjel utoljára felhoztam, feltettem neki a kérdést és bevallotta.

Miért csinálta ezt, pedig mar többször is sirtam neki emiatt? Szeretni elhiszem, hogy szeret. De nem bírom elfogadni, hogy nekem bárki is hazudjon, hiszen gyerekkorom óta úgy neveltek a szüleim, hogy soha ne hazudjak senkinek ha azt akarom hogy nekem se hazudjanak. Ez a legtöbb emberrel működött, de pont azzal aki az egyik azok közül akit a legjobban szeretek nem. Nagyon rossz érzés, azzal próbálta magat menteni hogy de ez csak füllentés volt. Akit érdekel hogy miben hazudott annak leírom privatban.

Koszonom a segitseget.



2021. márc. 29. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Mit tégy? Hát mondjuk nőj fel.


Lehet, hogy valójában most hazudott először, amikor azt állította, hogy hazudott. Csak azt akarta elérni, hogy leszállj róla.


(Az, hogy neked nem lehet hazudni (muhaha) egy szereptévesztés. A te szereptévesztésed, detektívkém.)

2021. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Attol hogy a szulrid tegrd igy ugy neveltek, másoktol még nincs jogod bármit elvàrni. Mindenki annak megfeleleon viselkedik ami az ő saját normájába erkolcsébe tartozik. Ez személyes joga barkinek is akkor is ha te etikátlannak tartod.
2021. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Engem érdekel, nekem leírhatod.
2021. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan miben is hazudott mert pont a lényeget nem írtad le.
2021. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nem írod le konkrétan, miről van szó, addig lehetetlen véleményt mondani róla.
2021. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem mindegy, hogy miben hazudott.
2021. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolatban szerintem nagyon fontos az őszinteség, bár ha tényleg csak apróság, és most először fordul elő, még megér egy megbocsátást.


Viszont ha rendszeressé válna, esetleg nagyobb hazugságai is lennének, nem bocsátanék meg.

2021. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Mit hazudott?
2021. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Valszeg olyasmit hogy nem ette meg az utolso kocka csokit. Es megette😭😭

Hazudott a Gaz!:D

2021. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es, ha nem tudod akkor miért pofázol hulyeseget?:))
2021. márc. 29. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!