Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom szerint hiperaktiv vagyok es ez irritálja? Menjek le a szintjére?

Figyelt kérdés

Nagy valószínű hogy én jobban szeretem őt mint forditva.


A kapcsolatban folyamat szeretethiányom van, de ő eleve is komoly férfi, neki nem az a szeretet valszeg mint nekem.(Ömlengések ölelés puszi, hanem neki egy társ partner kapcsolat lehet a szeretet, amiben együtt vállvetve a célok felé plusz ertelmes mély beszélgetések, okos magabiztos nővel stb)



A lényeg hogy én azèrt próbálnék a kapcsolatba vinni valami emberséget is. Odabújok, tervezek vele együttes Hétköznapi/ALAP progikat pl a konyhában, vagy együtt edzés/alvás (mert ilyeneket sem visz bele ha rajta mulik, ami minden kapcsolatban van pedig), hanem max elvisz valahova külsős programokra.


Kb mintha oroszlánt szelídítenék. De valójában amugy ez tetszik is benne, hogy nem egy ömlengős csicska srác, hanem rendesen VAN tartása. Valszeg a korábol eredően. Kész férfi, es nem egy bohém fiú.


Igy én gyakran ötletelek, ha épp irásban kontaktolunk is csak, nekem van mit irnom, ha rossz is a nap, es nem egyszer kapom hogy leállit.

Ne pörögjek, ne legyek tulmozgásos, stb.


Tényleg elég trén jöhetek le néha ..

De ha "lassitok", pl kibirom, hogy éppen csak fekvés van vele meg tv, es nem ugrálok összevissza, közös élményekre "gyúrni"minden pillanatban, akkor meg valahogy olyan ürességérzésem lesz.

Megcsak vmi olyasmi hogy mintha nem lenne SEMMI. Csak vagyunk meg lélegzünk. Es ilyenek után pl írni sem tudok mit szinte. Átveszem ezt a semmi érzést ideig oráig.

Mondhatnám ki is ábrándulok majdnem, de mégsem. Belül mégis szerelmes maradok.elmulik ez az űr és megint agyalok, mit kéne hogyan kéne.


Igazábol nem találom mit hogyan kellene csináljak ebben a kapcsolatban hogy egy hullámon legyunk.

Nem akarok sok lenni, aki már irritálja, de kevés sem, akit levegőnek néz csak.



2021. márc. 30. 06:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem passzoltok össze. Csak az idejét húzod.
2021. márc. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

De. Rengeteg minden másban nagyon hasonlok vagyunk viszont.


Nagyon jo beszélgetéseink vannak, a mentalitásunk, erkölcsök, normák, eletvezetésünk, önhitünk stb egyezik.

2021. márc. 30. 07:01
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Olvass. Sok könyvet.
2021. márc. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ő idősebb nálad?
2021. márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nemnagyon idősebb számadatokkal.

Viszont amugy meg teljesen olyan mintha kb 10 év lenne köztünk.

Lehet hozzám fiatalabbak valok. Nem tudom.

Igazábol nekem ő az ELSŐ, aki korban papiron ill szuletési adatok szerint passzol.meg kvázi mentalitásban. Nem bulizos idiota stb. Es kivételesen nem fiatalabb nálam.


Most ha arra lyukadnánk ki hogy én vagyok agyilag éretlen, egy komoly férfihez, az nagy probléma lenne, mert én már fix vagyok, azaz halálomig ilyen leszek. A személyiséegm kiforrott.

2021. márc. 30. 07:19
 6/30 A kérdező kommentje:
Es ott tartok hogy lassan rá sem merek írni. A saját páromra..
2021. márc. 30. 07:28
 7/30 anonim ***** válasza:

Írj nekem....

Írtam , olvass. Ami tetszik . Le fog kötni.

2021. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem bp..
2021. márc. 30. 08:14
 9/30 anonim ***** válasza:
98%
Ne keverd össze az érzelmi ridegséget a tartással. Attól senki nem lesz igazi férfi, hogy ridegtartásban hagyja a barátnőjét. Ha idegesíted a viselkedéseddel és meg kell magadat játszani mellette az régen rossz. Szerintem sem illetek össze és nem az jön le nekem az írásodból, hogy a párod annyira odáig lenne érted.
2021. márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de elhordod itt mindenféle csicska szerencsétlennek az érzelmileg nem analfabéta férfiakat, közben meg te is azért sírsz, mert nem ilyen a párod. Lehet intelligens a párod, de érzelmileg amit nyújt, az egy nulla. Persze az is lehet, hogy te vagy túl sok, aki megállás nélkül pörög a fején, ami valóban idegesítő lehet. Egy szó mint száz, nem illetek össze. Beszéltél már erről vele? (ja és a személyiség azért nem egy 1000%-ig kőbevésett dolog, lehet rajta dolgozni)
2021. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!