Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért jött vissza, mert dobta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért jött vissza, mert dobta az új nő?

Figyelt kérdés

Szakítottunk kb 4 hónapja.

Ezalatt több száz nőt ismerősnek jelölt és különböző oldalakon is csajozott.

Volt neki egy akivel összejárt, az a lány kidobta. Láttam, hogy a párom nagyon menteni akarja vele a dolgokat azt mondta neki, hogy szereti. De szerintem nem nagyon kellett a csajnak, és utána visszajött hozzám..

Azt mondja végig hiányoztam nem volt boldog nélkülem.

Szerintetek csak azért békült ki velem, mert dobta a másik nő?

Nagyon szeretem..


2021. márc. 30. 11:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy azt akarod kihozni ebből az egészből, hogy valóban szeret téged (még mindig), de aki ilyen gyorsan ugrik egyik kapcsolatból a másikba, az inkább csak kapcsolatfüggő. 4 hónapja szakítottatok, azóta már volt egy másik nője, és most újra neked könyörög. Szerinted?
2021. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Lepicsázol egy ismeretlent, mennyire vagy frusztrált? Egy orvos azért kellene.


Minden más választ fontolóra veszek es koszonom, megy a zöld kéz.

2021. márc. 30. 12:15
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged, csak a körítés ez, hogy vissza fogadd, mert kidobta az új nő és kapcsolat függő, mivel fél egyedül lenni. Így csak elővett téged, mint egy pótlékot, ha ló nincs jó a szamár is alapon. Amint jön egy újabb jobb nő nálad, máris repülsz és kidob érte.
2021. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%
Tudod mit? Fogadd vissza, és éld át ismét ugyan ezt. Az majd talán felnyitja a szemedet....
2021. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha ennyire szeretnèl hinni benne akkor fogad vissza azzal a feltétellel , hogy minden nap telefon Facebook Insta Emal és Tiktok ellenőrzés persze a jelszavait is oda kell adnia
2021. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, egyből nem lesz akkora buli egyiknek se :D
2021. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,ne már!


Te ilyen vagy mikor, annyira szerelmes vagy?

Volt egy párja,majd 4 hónap alatt kisebbfajta ámokfutást rendezett ismerkedés szintjén,majd vissza a start vonalra...mert annyira szerelmes???

Mennyire?

És van aki ezt bekajálja...

Ezen mit lehet szeretni?

Hogy hülyének néz,hogy nem becsül,nem tisztel?

2021. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kérdező sajnos nem tudunk mit jezdeni, hogy megvan a puzzleből az ősszes darabka, de lusta vagy összerakni.


Csak amit ide leírtál már abból ki lehet hámozni a kérdésedre a választ, csak megerősítést akarsz, hogy nem te vagy gyenge, tényleg nem lehet a képet kirakni.


De ahogy a lustaság mindig megbosszúlja magát, úgy struccpolitika is a fejedre fog savanyodni. Nem kell szembe nézned a tényekkel, azok maguktól fognak utol érni.

2021. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
#15 vagyok Miért lettem lepontozva?
2021. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért "szeret" téged, mert bármit elnézel neki, és bármikor visszafogadod.
2021. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!