Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen ajándéknak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ajándéknak számít ha olyat vesz neked a másik amire nem neked van igényed vagy szükséged hanem neki?

Figyelt kérdés

Járogatok egy pasival, akinek nem tetszett hogy nálam a távhő miatt mindig 23fok van, és nem rég volt a születésnapom, arra vett egy ventilátort.

Nekem azért nem volt olyanom mert spórolos vagyok egyedül élek, ha zavart a meleg kinyitottam az ablakot és kész de sose tartottam szükségesnek hogy legyen.

3hete ismerem és járogatok vele, de kicsit rosszul esett hogy olyat vett amire inkább neki volt igénye mintsem nekem.



#ajándék#tapasztalat#csalódás#születésnap
2021. márc. 31. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Meghalok😂

Forma, de bunkó.

2021. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

:DDD Kész.

Kicsit öncélú, de lehetséges, hogy még csak nem ismer eléggé és úgy volt vele, biztos neked is jó lenne. Vagy nem tudom, mióta vagytok együtt, csak a "járogatok" kifejezésből spekulálok.

2021. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenre gondoltam a kérdésből, de erre nem :D Legalább azért a gesztus megvolt :DD
2021. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem öncélú. nem azért vette, hogy hűtse magát, hanem úgy gondolta, hogy neked is hasznos lenne. elvégre szerinted is meleg van (csak úgy vagy vele, hogy nem költesz ventilátorra).

másrészt nem tudom, pontosan milyen lakásban laksz, de a távfűtésből kiindulva arra tippelnék, a nyári hőmérséklet sem épp a kellemesen hűvös kategória...

nem jött be, kész. részéről túlzás 3 hét után ekkora ajándék, részedről pedig túlzás 3 hét után azt várni, hogy jól ismerjen.

2021. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
jó lesz majd az a venti nyáron, ha már a pasi nem is lesz meg addigra :D
2021. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

‘jarogatok’:Ddd

tekintve, hogy em 2 eve 25-30 ezerert vettem oszlopventilatort, elegge jol jott volna, ha egy pasi 3 het ‘jarogatas’ utan megveszi nekem.

amugy ha mas ajandekot, akarcsak valami aprosagot nem adott melle, akkor kicsit fura, de legalabb ugy tunik, hosszabb tavra tervez. en ezen nem sertodnek be.

2021. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
na, nem kell ennyire negatívnak lenni, lehet, hogy úgy gondolta, csak sajnálod rá a pénzt, de örülnél neki
2021. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég tré.
2021. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
#7-esnek amúgy még igaza is lehet. Én pl. kifejezetten az olyan ajándékoknak örülök a legjobban, amiket saját magamnak nem szívesen vennék meg, de azért jó volna, ha lenne.
2021. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk szülinapra elég tré... De ha csak úgy venné, az aranyos lenne, mert ez azt jelzi hogy komolyan vesz.

Ha szerinte is csak járogatnátok, akkor nem hiszem h venne bármit hozzád.

De ja, szülinapra én is csalódnék..

2021. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!