Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy minden nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy minden nőt bekövet?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy a párom Instagramon éli az életét. De 23 évesen minden olyan nőt egyből bekövet, akiről feljön a szó, akit csak éppen meglát az utcán, vagy aki régen ismerőse volt.

Ha együtt elmegyünk valahova és ott van egy lány, akit csak látásból ismerünk még akkor egyből de legkésőbb mikor haza érünk, beköveti. Sőt mi több állandóan lájkolgatja a képeiket. Engem ez zavar, mert fél éve együtt élünk és nem értem miért viselkedik úgy a közösségi médiában, mint egy tini. Szóvá tettem már, de hiába. Két hétig tartott a változás. Főként férfiak véleményét kérném, szerintetek ez miért van? Vagy mire jó? Egyszerűen elképzelni nem tudom. Előre is köszi. 23/N



2021. ápr. 1. 08:38
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
8%
Szerintem nincs semmi rossz szándéka, csak jó kapcsolatot akar ápolni mindenkivel a környezetében.
2021. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
86%

kizárt hogy csak kapcsolatot akarja ápolni azokkal akiket látásból ismeri..

Ha már beszéltél vele,és nem változott akkor semmit sem tudsz tenni,úgyseem hallgatna rád megint. Érdekes amúgy,de addig jó míg nem írogat rájuk,és nem ír nekik olyanokat amiket félreérthetnél vagy ilyesmi.

2021. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Azért van, hogy ha nem vagy otthon, akkor ott az insta és marok marcsi! Gondolom a csúnyábbakat nem követi be :) majd egyszer megnézheted a böngészője előzményeit arra az időpontra, amikor magára hagytad. De ha okos akkor rejtett módban nézi.
2021. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak vannak ilyen kényszereik mostanában és tök normális, hogy ez a másik felet zavarja. Más régi haveri/baráti kapcsolatokat ápolni ellenkező neműekkel és más állandóan újak után futni egy párkapcsolatban. Utóbbi esetben van ott valami önértékelési és kötődési gond a háttérben, ami nem egészséges, de ebben neki kéne segítségért folyamodnia (pl. pszichológus, önismereti munka), amihez először fel kéne ismernie, hogy nem egészséges ez, plusz a párkapcsolata is rámehet. Ha ez nincs meg, hiába minden veszekedés.
2021. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat
2021. ápr. 1. 11:47
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Ez mindenkire nézve megalázó.
2021. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Vadászik. Ha egy vad megàll akkor meglövi.

Semmi más èrtelme idegeneket vagy látásból ismert nőket követni.

2021. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy egyikkel sem beszél, vagy hasonlók. Sőt még nekem mutogatja(ná) a képeiket- csak engem nem érdekel. Ezt meg már végképp nem értem. Köszi a válaszaitokat.
2021. ápr. 1. 12:07
 9/30 A kérdező kommentje:
#6 jól kimondtad! Én is megalázónak érzem.
2021. ápr. 1. 12:08
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
Meg fogod nézni az előzményeit, ahogy az intelligens kolléga javasolta?
2021. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!