Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal és újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal és újrakezdés?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, 1 hónapja szakitott velem a pasi. 23 éves, én 21. Azóta volt neki 1 lány, de nem jött vele össze mert a lány nem lépett. Maradtunk abban hogy barátok maradunk, kis extrákkal.

Össze járunk napi szinten örömszerzés céljából. Mondta, hogy ő többet velem nem tud elképzelni, elég volt neki a 2 év. Az a baj sok mindenen keresztül mentünk, külsős emberek tönkre tették a kapcsolatot és én se adtam önmagam emiatt.

Mondta, hogyha lesz neki valakije akkor már többet nem találkozunk. Jelenleg is fent van egy társkereső oldalon, de nem lát egy olyan lányt sem akivel alkalmas lenne. Azt mondta majd csak lesz valaki akivel lehet családot alapítani.

Ő neki én voltam az első kapcsolata, az első nő az életében. Az a baj, én szeretnék folytatást, és így hogy össze járunk így egyre jobban csak ezt érzem. Hiába beszélek vele erről. Azt mondta fejezzem be ezt a témát, idővel majd talán lehet esélyem. Meglátjuk. Nem ígér semmit, azt se mondja hogy igen de azt se mondja hogy nem. Nem hülyíteni akarja ezzel a fejemet. De most ő nem velem akar élni, elég volt neki a 2 év rossz.

Hiába változtattam, hiába fogytam, tanulok újra, dolgozok. Semmi.. Neki más kell. Én meg állandóan azt hiszem hogy majd egyszer visszajön, és ezért nem nyitok más felé. Csak várok.


Mit tegyek??

Volt aki azt mondta lehet idővel rájön a sok csalódás után hogy visszajön, de volt aki azt mondta sose fog.



2021. ápr. 3. 04:57
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
ne alazd mar tovabb magad ennel, legyszi, meg olvasni is kinos volt. kuldd el a pcsaba, csak dugni vagy jo neki, amig nincs mas, sosem fog ujra rendes kapcsolatot akarni toled.
2021. ápr. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan kapcsolatom, ahol szétmentünk, barátság extrákkal lett, majd újra összejöttünk és évekig együtt voltunk. DE és itt a nagy de: Mindkettőnk részéről voltak változások és komolyan, nyugodtan átbeszéltünk mindent.

Az a helyet, hogy valószínűleg ez a srác élni akar még és kalandozni.

2021. ápr. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből már a büdös èletben nem lesz semmi. Èbredj fel! Csak magadat alázod, hagyod, hogy ürítőlyuknak használjon, magadban meg forgatod a kèst ezzel.

Ha jót akarsz magadnak, akkor hagyod menni, ès megszakítasz vele minden kontaktot, ès pláne nem jársz vele össze dugni.

Persze nehèz megtenni ezt a lèpèst, ès az elejèn rossz lesz, de aztán látni fogod, hogy ez volt a legjobb, amit tehettèl.

2021. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy ebben partner vagy, saját magadat teszed egy érzelmi ronccsá. Te még szereted őt, lehet hogy ő is téged, de nála a szabadság és a független élet vonzalma nagyobb, mint a szeretet. Kapcsolat megszakít, közösségi oldalon letilt, telefonszám letilt, fogat összeszorít 2-3-4 hétre és jobb lesz. Még most lép meg nyár előtt, mire feloldják a korlátozásokat és valóban jó idő lesz, valamennyire kihevered. Ha ezt folytatod vele addig amíg ő el nem dob teljesen, olyan mélységű nyomot fog benned hagyni az egész, hogy a későbbi kapcsolatodra is kihathat, negatívan.
2021. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz olvasni hogy ilyen szinten megalazod magad egy kis szeretetmorzsaert
2021. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb neki az ingyenszex egy régi ismerőssel, mintha egyedül kéne lennie.

De ha neked is tetszik ez a szexelősdi, akkor maradhat minden így, és hivatkozhatsz arra, hogy várod (azt, aki soha nem fog megérkezni).

2021. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!