Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kajaprobléma a párkapcsolatban?:D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kajaprobléma a párkapcsolatban?:D

Figyelt kérdés
Szóval, van egy hihetetlen édes barátnőm, akit nagyon szeretek. 2 hónapja költöztünk össze és minden szuper. Mindketten egyetemen tanulunk, mellette pedig dolgozunk. Rengeteg közös hobbink van, és tényleg azt gondolom Ő a nagy Ő. Egy bökkenő van. Mikor még nem éltünk együtt és randiztunk, akkor mindig nagyon finomakat főzött. Életemben nem ettem még olyan jó bolognait, rostélyost, vagy töltött csirkét, mint amit ő csinál. Imádtam, hogy ugyan nekem ez egyáltalán nem volt fontos, mindig sütött, főzött nekem valami finomat. Csak hát Ő alapvetően nem ilyeneket eszik. Nem fogyaszt tejtermékeket, csak fehér húsokat, halakat eszik, minden rozs, köles vagy teljes kiőrlésű. Mivel nyilván nem fog két emberre külön főzni, ezért én is ezeket az ételeket eszem. Néha már a fülemen jön ki a zöldség. Ebben mások vagyunk, mert Ő odafigyel erre, mellette sportol is, én ennél kicsit punnyadtabb vagyok. Ugyan nem rosszak ezek a kaják, de őszintén szólva hiányoznak a régi ízek, egy jó oldalas vagy egy kis kolbász. Meg egy rendes, hagyományos sütemény. Minden süti ilyen szafi, mentes cucc, és van valami fura mellékízük. Beszéltünk már erről, de nem jutottunk dűlőre. Én nem akarok folyton csak ilyen kajákon élni, és majd szeretném ha a gyerekem is jóízűen megenne egy jó tejfölös kenyeret, nem pedig ilyen bio cuccokon nevelkedne. Kicsit túlzásnak érzem ezt a konyhareformot. Tanács?

2021. ápr. 4. 21:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
tanulj meg főzni
2021. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Háát,sok választásod nincs,süss magadnak egy kis oldalast! Nem nagy dolog megcsinálni. De elég fura barátnőd van,ha csak saját magát nézi.
2021. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Tanulj meg főzni.
2021. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Mi a baj azzal, ha kesobb a gyereked EGESZSEGES kajan no fel?

Komolyan kerdezem.

2021. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Főzzél, nyuszika! Miért neki kéne mindig főzni?
2021. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
11%

Nem szabadna a másikra ráerőltetni a saját étkezésünket.

Mivel az övé eltérő az alaptól, kétfélét kellene főznie.

Én is mentesen eszek, és ha nagyon eltérő úgy az eredetitől az étel íze, akkor férjemnek elkészítem normálisan is.

2021. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Tanulj meg főzni.
2021. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

"Beszéltünk már erről, de nem jutottunk dűlőre."


Tényleg? Nem jutott eszedbe, hogy "ha kolbászt kívánok, akkor sütök kolbászt"? Pedig nem egy M. Night Shyamalan fordulat.

2021. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%

Lehet írni hogy főzzön a srác,

itt nem ez a gond szerintem.

Elég érdekes a csaj, ismerkedésnél direkt olyan kaját főz, süt amit a masik szeret, majd összeköltözéskor hirtelen átvált. Igazából ez ilyen mézesmadzag. Semmi baj nem lenne ha ilyen lett volna végig es nem adja azt a látszatot hogy szívesen sütöget hagyományos kaját.

2021. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
De ha házimanó lenne, akkor sem köteles a faszira főzni. Komolyan, felnőtt emberek ilyenen rinyálnak, hogy "azt ennék, de nem ad senki".
2021. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!